Jóźwiak vs Murański typy i kursy na walkę wieczoru gali Prime MMA 7. Będzie to zarazem rewanżowe starcie. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się Paweł Jóźwiak. Kto wygra walkę Jóźwiak vs Murański?

Typy na Jóźwiak vs Murański - Prime MMA 7

W pierwszej walce Muran wręcz odbił się od Jóźwiaka. Jacek Murański nie miał kompletnie pomysłu na walkę i nie potrafił przebić się przez znacznie większy zasięg Jóźwiaka. Ten natomiast konsekwentnie realizował plan i znacznie częściej trafiał.

Przewidujemy, że rewanżowe starcie nie będzie się wiele różniło od pierwszej walki. Jóźwiak ponownie powinien dość wyraźnie przeważać, jednak Jacek Murański jest niezwykle trudny do skończenia. Z tego powodu przewidujemy wygraną Pawła Jóźwiaka na punkty. Walkę Jóźwiak vs Murański można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Jóźwiak na punkty

Kursy na Jóźwiak vs Murański

Kursy na Jóźwiak vs Murański, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów w walce wieczoru Prime MMA 7 zdecydowanym faworytem jest prezes FEN. Kurs na wygraną Pawła Jóźwiaka wynosi 1.23, natomiast riumf Jacka Murańskiego został natomiast oszacowany na 3.35.

Jóźwiak vs Murański - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Jóźwiak vs Murański znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Jóźwiak vs Murański - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Jóźwiak vs Murański? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.