Bagieta vs Jaś Kapela typy i kursy na rewanżowy pojedynek na Prime MMA 7. W pierwszym starciu lepszy okazał się Gorzelańczyk, który wygrał po drugiej rundzie przez niezdolność Kapeli do kontynuowania pojedynku. Kto wygra walkę Bagieta vs Jaś Kapela?

Typy na Bagieta vs Jaś Kapela - Prime MMA 7

Bagieta powinien bez większych problemów wygrać to starcie. Jednak kurs 1.20 na jego wygraną nie jest wart ryzyka. Obaj zawodnicy w swoich walkach nie kalkulują, tylko od pierwszych sekund starają sie atakować. To powinno poskutkować dość szybkim przerwaniem.

Naszym zdaniem walka Bagieta vs Jaś Kapela nie potrwa więcej niż dwie rundy. Do takiego typu zachęca też dość atrakcyjny kurs, który wynosi 1.50. Walkę Bagieta vs Jaś Kapela można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 2,5 rundy

Kursy na Bagieta vs Jaś Kapela

Kursy na Bagieta vs Jaś Kapela, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Podobnie jak przy okazji pierwszego starcia, zdecydowanym faworytem jest Gorzelańczyk. Kurs na wygraną Bagiety wynosi 1.20, natomiast triumf Kapeli został oszacowany na 3.60.

Bagieta vs Jaś Kapela - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagieta vs Jaś Kapela dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bagieta vs Jaś Kapela znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Bagieta vs Jaś Kapela - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bagieta vs Jaś Kapela? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.