Trybson vs Erko Jun typy i kursy na jedną z walk, która odbędzie się na Prime MMA 7. Pojedynek ten powinien być jednym z najbardziej sportowych starć na tej gali. Kto wygra walkę Trybson vs Erko Jun?

Typy na Trybson vs Erko Jun - Prime MMA 7

Bukmacherzy upatrują faworyta w Junie. Jednak według nas pojedynek powinien ten być znacznie bardziej wyrównany, niż sugerują to kursy. Bośniak legitymuje się niezłym rekordem 6-2, ale należy zaznaczyć, że nie pokonał żadnego solidnego rywala. Wygrywał bowiem między innymi z takimi zawodnikami jak Taxi Złotówa, czy Marko Drmonjič legitymujący się bilansem 10-10-1.

Trybson również nie wygrał z nikim znaczącym, ale za to mierzył się z bardziej wymagającym rywalami. Porażki z Szulim, czy przed laty z Adamem Niedźwiedziem na pewno nie są ujmą.

W tym pojedynku przewidujemy powyżej 1,5 rundy. Należy pamiętać, że na galach freakowych rundy trwają zaledwie trzy minuty. Zarówno Trybson, jak i Jun są przyzwyczajeni do pięciu, dlatego pierwsza odsłona powinna im minąć błyskawicznie. Walkę Trybson vs Erko Jun można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Trybson vs Erko Jun

Kursy na Trybson vs Erko Jun, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem jest mniej doświadczony Jun. Kurs na wygraną Erko wynosi bowiem 1.48, natomiast zwycięstwo Trybsona zostało oszacowane na 2.30.

Trybson vs Erko Jun - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Trybson vs Erko Jun dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Trybson vs Erko Jun znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Trybson vs Erko Jun - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Trybson vs Erko Jun? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.