Don Kasjo vs Adam Soroko typy i kursy na co-main event gali Prime MMA 7. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsza walka Don Kasjo w innej formule niż boks od 2020 roku. Pojedynek ten odbędzie się w K-1. Kto wygra walkę Don Kasjo vs Adam Soroko?

Typy na Don Kasjo vs Adam Soroko - Prime MMA 7

Kasjo w tej walce powróci do walki w dużych rękawicach. Dwa poprzednie starcia w jego wykonaniu pokazały, że wielkość rękawic ma dla Życińskiego ogromne znacznie. W przypadku Soroko wydaje się natomiast, że nie będzie to miało większego wpływu na przebieg walki.

Mimo tego, że starcie odbędzie się w K-1 to przewidujemy pewne zwycięstwo Don Kasjo przed czasem. Soroko nie potrafi kalkulować i walczyć taktycznie. Z pewnością od pierwszych sekund wda się w bójkę, co dla lepszego pięściarsko Kasjusza będzie idealnym scenariuszem. Walkę Don Kasjo vs Adam Soroko można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Don Kasjo przed czasem

Kursy na Don Kasjo vs Adam Soroko

Kursy na Don Kasjo vs Adam Soroko, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdecydowanym faworytem tego starcia jest bardziej doświadczony Życiński. Kurs na zwycięstwo Don Kasjo wynosi 1.20, natomiast szansa na wygraną Soroko została oszacowana na 3.60.

Don Kasjo vs Adam Soroko - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Don Kasjo vs Adam Soroko dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Don Kasjo vs Adam Soroko znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Prime MMA.

Typy na Don Kasjo vs Adam Soroko - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Don Kasjo vs Adam Soroko? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.