W siódmym pojedynku na gali KSW 81 dojdzie do starcia w kategorii koguciej. Zajmujący szóste miejsce w rankingu tej dywizji Patryk Surdyn zmierzy się z Werllesonem Martinsem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Surdyn vs Martins - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Surdyn vs Martins dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Surdyn vs Martins znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Surdyn vs Martins

Kursy na Surdyn vs Martins, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego starcia jest reprezentant Brazylii. Kurs na wygraną Werllesona Martinsa wynosi 1,42, natomiast triumf Patryka Surdyna został oszacowany na 2,80.

Typy na Surdyn vs Martins - KSW 81

martins vs surdyn

Typy na Surdyn vs Martins, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Martins w swoim debiucie w KSW stanął naprzeciwko Sebastiana Przybysza w walce o pas. Przegrał jednak w piątej rundzie przez poddanie. W kolejnej walce pokonał Pawła Polityło. Patryk Surdyn natomiast w KSW stoczył do tej pory cztery walki, z których wygrał dwie.

W tym pojedynku typujemy wygraną Werllesona Martinsa. Brazylijczyk jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem i w ostatnich latach prezentuje dobrą formę. Wygrał cztery z pięciu poprzednich walk. Polak zwyciężył dwie ostatnie starcia, jednak toczył je z niżej notowanymi rywali niż Martins.

Typy na Surdyn vs Martins - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Surdyn vs Martins? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!