W co-main evencie KSW 81 naprzeciwko siebie stanie dwóch wybitnych kickbokserów. Tomasz Sarara zmierzy się z Errolem Zimmermanem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Sarara vs Zimmerman - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Sarara vs Zimmerman dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sarara vs Zimmerman znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Sarara vs Zimmerman

Kursy na Sarara vs Zimmerman, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że ten pojedynek powinien zwyciężyć reprezentant Polski. Kurs na wygraną Tomasza Sarary wynosi 1,33, natomiast triumf Errola Zimmermana został oszacowany na 3,35.

Typy na Sarara vs Zimmerman - KSW 81

sarara vs zimmerman

Typy na Sarara vs Zimmerman, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Zimmerman w walce z Marcinem Różalskim na KSW 71 pokazał, że mimo upływu lat wciąż jest groźnym zawodnikiem. Sarara natomiast w ostatnim pojedynku z Arkadiuszem Wrzoskiem poniósł pierwszą od 2012 roku porażkę.

W tym pojedynku typujemy, że walk potrwa poniżej 2,5 rundy. Waga ciężka i dwóch znakomitych kickbokserów to wręcz gwarancja nokautu. Zimmerman osiem z ostatnich dziewięciu walk kończył przed czasem. Dwie poprzednie walki z udziałem Sarary kończyły się dopiero w trzecich rundach, jednak niewiele brakowało, aby zostały przerwane znacznie wcześniej.

Typy na Sarara vs Zimmerman - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sarara vs Zimmerman? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!