Na KSW 81 w polskiej organizacji zadebiutuje Maria Silva. Brazylijka zmierzy się z Sofią Bagishvili, który w KSW stoczyła jak na razie jeden pojedynek. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Bagishvili vs Silva - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagishvili vs Silva dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bagishvili vs Silva znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Bagishvili vs Silva

Kursy na Bagishvili vs Silva, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy widzą w tym pojedynku zdecydowaną faworytkę. Jest nią Maria Silva. Kurs na jej wygraną wynosi 1,38, natomiast triumf Sofii Bagishvili został oszacowany na 3,05.

Typy na Bagishvili vs Silva - KSW 81

bagishvili vs silva

Typy na Bagishvili vs Silva, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Sofia Bagishvili w swoim debiucie w KSW pokazała się z bardzo dobrej strony pokonując Anitę Bekus. Jednak kolejna walka, którą stoczyła w organizacji Octagon przyniosła jej drugą porażkę w karierze. Maria Silva była o krok od podpisania kontraktu z UFC. Brazylijka przegrała jednak z niepokonaną Viktoriyą Dudakovą na Dana White's Contender Series.

W tym pojedynku typujemy wygraną Marii Silvy. Brazylijka swój niezwykle wysoki poziom zaprezentowała w wygranych walkach z Eweliną Woźniak czy w swojej pierwszej walce na Dana White's Contender Series. Sofia Bagishvili natomiast mimo dobrego rekordu nie toczyła starć z tak wymagającymi rywalkami jak Silva. Przewidujemy zatem, że starcie z Brazylijką będzie dla niej zbyt dużym wyzwaniem na ten moment kariery.

Typy na Bagishvili vs Silva - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bagishvili vs Silva? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!