Podczas KSW 81 kibice zobaczą trzy pojedynki w wadze ciężkiej. W jednym z nich zmierza się Kamil Gawryjołek oraz debiutujący w KSW Olegs Jemeļjanovs. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Gawryjołek vs Jemeļjanovs - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Gawryjołek vs Jemeļjanovs dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Gawryjołek vs Jemeļjanovs znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Gawryjołek vs Jemeļjanovs

Kursy na Gawryjołek vs Jemeļjanovs, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma reprezentant Polski. Kurs na wygraną Kamila Gawryjołka wynosi 1,33, natomiast triumf Olegsa Jemeljanovsa został oszacowany na 3,35.

Typy na Gawryjołek vs Jemeļjanovs - KSW 81

gawryjolek vs jemeljanovs

Typy na Gawryjołek vs Jemeļjanovs, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Gawryjołek do tej pory w zawodowym MMA stoczył zaledwie trzy walki. Doświadczenie będzie zatem w tym pojedynku zdecydowanie po stronie Łotysza, który ma za sobą już czternaście starć. Trzeba jednak spojrzeć z kim wygrywał Jemeljanovs. Łączny bilans pokonanych przez niego rywali wynosi bowiem 12-31-1. Gawryjołek natomiast ma za sobą udany debiut w KSW, w którym pokonał juz w pierwszej rundzie Marka Samociuka.

W tym pojedynku typujemy wygraną Kamila Gawryjołka przed czasem. Polak w zawodowym MMA stawia swoje pierwsze kroki, jednak na swoim koncie ma wiele starć amatorskich. Doświadczenie Jemeljanovsa nie powinno być zatem problemem dla Gawryjołka. Przewidujemy, że reprezentant Polski zdoła przełamać rywala i zwycięży w pierwszej bądź drugiej rundzie.

Typy na Gawryjołek vs Jemeļjanovs - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Gawryjołek vs Jemeļjanovs? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!