W walce wieczoru gali KSW 81 zobaczymy starcie o mistrzowski pas w wadze półśredniej. O to trofeum powalczą niepokonany Adrian Bartosiński oraz będący na fali pięciu zwycięstw z rzędu Artur Szczepaniak. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Bartosiński vs Szczepaniak - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Bartosiński vs Szczepaniak dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Bartosiński vs Szczepaniak znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Bartosiński vs Szczepaniak

Kursy na Bartosiński vs Szczepaniak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów Adrian Bartosiński jest największym faworytem na całej karcie walk gali KSW 81. Kurs na jego wygraną wynosi 1,22, natomiast triumf Artura Szczepaniaka został oszacowany na 4,20.

Typy na Bartosiński vs Szczepaniak - KSW 81

bartosinski vs szczepaniak

Typy na Bartosiński vs Szczepaniak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy mają za sobą fenomenalną passę. Szczepaniak jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Bartosiński wywindował swój win streak do trzynastu wygranych. Warto też wspomnieć, że obaj przyzwyczaili kibiców do szybkich skończeń. "Bartos" jedenaście ostatnich walk zakończył przed czasem. Natomiast w przypadku Szczepaniaka, osiem z jego dziesięciu pojedynków nie dotrwało do decyzji sędziowskiej.

W tym pojedynku typujemy, że starcie potrwa poniżej 3,5 rundy. Jako że będzie to walka mistrzowska, obaj mogą rozpocząć dość spokojnie, aby wyczuć przeciwnika i złapać odpowiedni rytm. Jednak od drugiej rundy powinniśmy zobaczyć już więcej wymian, w których ktoś z pewnością trafi.

Typy na Stawowy vs Samociuk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bartosiński vs Szczepaniak? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!