W walce otwarcia gali KSW 81 zobaczymy pojedynek Stummer vs Kujawa. Dla obu zawodników będzie to debiut w największej polskiej organizacji. Który z zawodników ma zatem większe szanse na wygraną w tym starciu?

Stummer vs Kujawa - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Stummer vs Kujawa dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Stummer vs Kujawa znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Stummer vs Kujawa

Kursy na Stummer vs Kujawa, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy są zdania, że w starciu dwóch debiutantów w KSW większe szanse na zwycięstwo ma Josef Stummer. Kurs na wygraną reprezentant Czech wynosi 1,65, natomiast triumf Jonatana Kujawy został oszacowany na 2,27.

Typy na Stummer vs Kujawa - KSW 81

stummer vs kujawa

Typy na Stummer vs Kujawa, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy są na początku swojej drogi w zawodowym MMA. Stummer na koncie ma dwa pojedynki, oba wygrane i stoczone w organizacji RFA. Kujawa natomiast swój debiut zanotował w styczniu tego roku na CAVE MMA 2, gdzie pokonał również debiutującego Ruslana Bereznevycha.

W tym pojedynku typujemy wygraną Josefa Stummera. Poziom Jonatana Kujawy to niewiadoma. Polak ma na swoim koncie tylko jeden występ, w którym pokonał debiutanta. Stumer natomiast pokonał znanego z KSW Bartosza Rewerę oraz legitymującego się bilansem 4-2 Gergelyego Csibi. Kurs na takie zdarzenie w LV Bet wynosi 1,65.

Typy na Stummer vs Kujawa - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stummer vs Kujawa? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!