Na gali KSW 81 dojdzie do interesującego starcia w wadze półśredniej. Igor Michaliszyn skrzyżuje rękawice z Krystianem Bielskim. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Michaliszyn vs Bielski - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Michaliszyn vs Bielski dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Michaliszyn vs Bielski znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Michaliszyn vs Bielski

Kursy na Michaliszyn vs Bielski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zwycięstwo powinien odnieść Igor Michaliszyn. Kurs na jego wygraną wynosi 1,38, natomiast triumf Krystiana Bielskiego został oszacowany na 3,05.

Typy na Michaliszyn vs Bielski - KSW 81

Typy na Michaliszyn vs Bielski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy mają na koncie tylko jeden występ w KSW. Michaliszyn w debiucie dla największej polskiej organizacji pokonał Idrisa Amizhaeva natomiast Bielski wygrał z Ionem Surdu.

W tym pojedynku typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Michaliszyn i Bielski lubią kończyć swoje walki przed czasem. Obaj prezentują dość agresywny styl i nie boją się iść do przodu oraz wchodzić w wymiany. Cztery z pięciu ostatnich starć z udziałem Michaliszyna kończyły się w pierwszych rundach. Bielski natomiast aż siedem z poprzednich dziewięciu walk zakończył przed czasem.

Typy na Michaliszyn vs Bielski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Michaliszyn vs Bielski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!