W drugiej walce gali KSW 81 Filip Stawowy stanie naprzeciwko Marka Samociuka. Obaj zawodnicy powrócą do klatki KSW po porażkach. Który z zawodników ma zatem większe szanse na wygraną w tym starciu?

Stawowy vs Samociuk - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Stawowy vs Samociuk dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Stawowy vs Samociuk znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Stawowy vs Samociuk

Kursy na Stawowy vs Samociuk, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Marka Samociuka. Kurs na jego wygraną wynosi 1,67, natomiast triumf Filipa Stawowego został oszacowany na 2,20.

Typy na Stawowy vs Samociuk - KSW 81

Typy na Stawowy vs Samociuk, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? W tym pojedynku typujemy wygraną Filipa Stawowego. Jest on bardziej doświadczony od Samociuka i toczył pojedynki ze znacznie lepszymi rywalami. Braki Samociuka pokazały walki z Michałem Kitą czy Kamilem Gawryjołkiem. Stawowy natomiast przegrał ostatnią walkę z Martinkiem, jednak wytrzymał pełen dystans i zebrał bezcenne doświadczenie. Kurs na takie zdarzenie w LV Bet wynosi 1,67.

Typy na Stawowy vs Samociuk - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stawowy vs Samociuk? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!