Na gali KSW 81 po półtorarocznej przerwie do klatki powróci Marcin Krakowiak. Reprezentant Polski stanie naprzeciwko rozpędzonego ostatnimi zwycięstwami Henry'ego Fadipe. Który z zawodników ma zatem większe szanse na wygraną w tym starciu?

Krakowiak vs Fadipe - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Krakowiak vs Fadipe dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Krakowiak vs Fadipe znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Krakowiak vs Fadipe

Kursy na Krakowiak vs Fadipe, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem w tym pojedynku jest Marcin Krakowiak. Kurs na jego wygraną wynosi 1,47, natomiast triumf Henry'ego Fadipe został oszacowany na 2,65.

Typy na Krakowiak vs Fadipe - KSW 81

krakowiak vs fadipe

Typy na Krakowiak vs Fadipe, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Henry Fadipe po powrocie do MMA w 2021 prezentuje się znakomicie. Nigeryjczyk wygrał już cztery walki z rzędu, a w ostatniej walce zadziwił umiejętnościami parterowymi poddając Alberta Odzimkowskiego peruwiańskim krawatem.

W tym pojedynku typujemy wygraną Henry'ego Fadipe. Nigeryjczyk wydaje się być w wyśmienitej formie. Marcin Krakowiak natomiast ma za sobą osiemnastomiesięczną przerwę w startach, która z pewnością będzie miała znacznie w pojedynku z rozpędzonym Fadipe. Do postawienia na Nigeryjczyka zachęca też kurs na jego triumf, który w LV Bet wynosi 2,65.

Typy na Krakowiak vs Fadipe - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Krakowiak vs Fadipe? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!