Na KSW 81 do klatki powróci Karolina Owczarz. Była dziennikarka zmierzy się z niepokonaną Adrianną Kreft. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Owczarz vs Kreft - zakłady bukmacherskie - KSW 81

Zakłady bukmacherskie na walkę Owczarz vs Kreft dostępne są między innymi w firmie LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Owczarz vs Kreft znajdziemy na oficjalnej stronie LV Bet lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Owczarz vs Kreft

Kursy na Owczarz vs Kreft, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zwycięstwo powinna odnieść Karolina Owczarz. Kurs na jej wygraną wynosi 1,60, natomiast triumf Adrianny Kreft został oszacowany na 2,32.

Typy na Owczarz vs Kreft - KSW 81

owczarz vs kreft

Typy na Owczarz vs Kreft, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Karolina Owczarz na swoim koncie ma już siedem stoczonych walk w organizacji KSW. W ostatnim czasie kończyła je ze zmiennym szczęściem, bowiem przegrała dwa z poprzednich czterech starć. Adrianna Kreft jak na razie jest niepokonana, jednak w KSW zanotowała tylko jedną walkę.

W tym pojedynku typujemy, że walka potrwa pełen dystans. Obie zawodniczki nie należą do finisherów. Cztery ostatnie walki Karoliny Owczarz kończyły się przez decyzję sędziów. Adrianna Kreft swoje dwa poprzednie pojedynki również kończyła w ten sposób. Przewidujemy, że zarówno Owczarz, jak i Kreft, poprowadzą walkę dość zachowawczo, przez nie zakończy się ona przed czasem.

Typy na Owczarz vs Kreft - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Owczarz vs Kreft? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LV Bet (odbierz kod promocyjny LV Bet).

Bukmacher LVBet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!