Gala KSW 82 w warszawskim Studiu ATM rozpocznie się 13 maja o godzinie 19:00. Transmisja KSW 82 z wszystkich siedmiu interesujących pojedynków, dostępna jest za pośrednictwem KSW TV i dzięki platformie Viaplay.

Harmonogram gali

Federacja KSW na swoją piątą galę w tym roku przygotowała siedem atrakcyjnych walk. Początkowo miało ich być osiem, ale zestawienie Kazieczko vs Brichta przeniesiono na czerwcową edycję. Pierwszym starciem na sobotnim wydarzeniu będzie pojedynek Roberta Maciejowskiego z Wiktorem Zalewskim. Ten drugi do tej pory stoczył cztery walki i wszystkie z nich wygrał już w pierwszej rundzie. Maciejowski ma już za sobą dwie walki w KSW - jedną wygraną i jedną przegraną.

Oczy wszystkich fanów sportów walk zwrócone będą jednak na walkę wieczoru. Numer trzy wśród najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW - Brian Hooi podejmie w klatce Andrzeja Grzebyka - numer cztery tego zestawienia. W drugiej walce wieczoru Sebastian Przybysz rywalizować będzie z byłym mistrzem wagi koguciej, Filipem Mackiem.

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk KSW 82:

Walka wieczoru

  • Brian Hooi (19-9) vs Andrzej Grzebyk (19-6)

Co-main event

  • Sebastian Przybysz (10-3) vs Filip Macek (27-17-1)

Karta główna

  • Bohdan Gnidko (9-0) vs Rafał Kijańczuk (12-5)
  • Donovan Desmae (16-7) vs Raul Tutarauli (31-7)
  • Anita Bekus (6-3) vs Aleksandra Toncheva (5-3-1)

Karta wstępna

  • Gracjan Szadziński (9-5) vs Wilson Varela (8-5)
  • Robert Maciejowski (6-4-1) vs Wiktor Zalewski (4-0)
ksw 82 baner

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 81. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!


O której godzinie rozpoczyna się KSW 82?
82. edycja KSW rozpocznie się o godzinie 19:00.