Przed rozpoczęciem gali High League 5 doszło do niecodziennej sytuacji. Prowadzący studio Kaniowski musiał przerwać rozmowę z Izakiem, ponieważ w oktagonie pojawił się Arkadiusz Pawłowski z bardzo ważną informacją. Wielu na to czekało i mamy to. Marcin Najman zawalczy z Jackiem Murańskim na gali High League 6! Ten pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna).

Marcin Najman vs Jacek Murański High League 6!

Po tym, jak federacja FAME MMA ogłosiła, że nie przedłuży kontraktu z Jackiem Murańskim, który dzierży niechlubny bilans 0-3 (dwie porażki z Arkadiuszem Tańculą i przegrana z Robertem Pasutem na FAME MMA 16), wszyscy ostrzyli sobie zęby, że w końcu dojdzie do starcia Muran vs Najman. Nie mogło do niego dojść na FAME, gdyż organizacja odcięła się od freak-fightera po starciu z Don Kasjo, w którym Najman w formule bokserskiej dwa razy kopnął Kasjusza i tym samym został zdyskwalifikowany. Zakończenie współpracy z Murańskim przez FAME MMA otworzyło jednak furtkę do zorganizowania jednej z najgłośniejszych walk w historii freak-fightów w Polsce w innej federacji.

Sprawdź jak wygląda karta walk High League 5

Spośród trzech głównych organizacji to właśnie High League sięgnęła po obu zawodników. Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem gali High League 5 panowie skonfrontowali się podczas face to face. Nie obyło się bez wyzwisk i kopniaków ze strony Najmana. Walka Najman vs Murański na High League 6 odbędzie się w boksie birmańskim i dozwolone będą uderzenia głową oraz łokcie. Warto wspomnieć, że konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim istnieje już od dawien dawna. Obaj nie ukrywają niechęci do siebie zarówno prywatnie, jak i publicznie. Zdecydowanie może to być najgłośniejsza walka w 2023 roku!

Kiedy High League 6?

Kolejna edycja High League odbędzie się 18 marca 2023 roku w Katowickim Spodku! To właśnie na niej dojdzie do walki wieczoru pomiędzy Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim!