Przed nami pierwsze wydarzenie spod szyldu High League. Druga co do popularności freakowa federacja w naszym kraju zorganizuje już 6. edycję. W co-main evencie sobotniego wydarzenia zobaczymy starcie Lexy Chaplin z Pauliną Hornik. Wszyscy jednak czekają na crème de la crème, czyli pojedynek e-sportowca i streamera, Jarosława "Pashabiceps" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Warto zaznaczyć, że jest to debiut Pashy w MMA. O której godzinie walka Dubiel vs Pashabiceps? Dubiel vs Pashabiceps kiedy walka?

Dubiel vs Pashabiceps o której godzinie walka?

Biorąc pod uwagę, że pojedynki w organizacji High League, które obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny fortuna) toczą się na dystansie trzech rund po trzy minuty, należy przyjąć, że razem z wyjściem zawodników do klatki i wywiadami po zakończonej walce, każde starcie potrwa między 20 a 30 minut. Oznacza to, że pojedynek Dubiel vs Pashabiceps powinien rozpocząć się nie wcześniej niż o godz. 23:30.

Dubiel vs Pashabiceps - Kiedy walka? Data

Pashabiceps po raz drugi wejdzie do klatki organizacji High League. W swoim debiucie na zasadach boksu pokonał Michała "Owcę" Owczarzaka. Dla Dubiela będzie to siódma walka na galach freakowych. Dotychczas pięciokrotnie reprezentował barwy FAME MMA, gdzie pokonywał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego w rewanżu i Mateusza Trąbkę. Przegrał tylko w debiucie z Kacprem. W organizacji High League stoczył jak dotąd jedną walkę - w czerwcu 2022 roku przegrał na kartach sędziowskich z raperem Alberto Simao.

Gala High League 6 odbędzie się 18 marca 2023 roku w Spodku Katowice. Początek zaplanowano na godzinę 20:00. Wcześniej o godz. 19:00 rozpocznie się studio. Pierwszy pojedynek Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla powinien rozpocząć się zatem tuż po 20:00. Starcie Dubiel vs Pashabiceps będzie dziewiątym w kolejności karty walk High League 6. Oznacza to, że przed tym starciem będziemy świadkami ośmiu walk.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!