Przed nami już szósta edycja gali High League. Dojdzie na niej do kilku wyjątkowo emocjonujących starć. Początkowo na gali High League 6 miało dojść do hitowego pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem a Jackiem Murańskim. Walka ta miała być największym freak fightem w historii, a organizacja High League ostrzyła sobie zęby na pobicie rekordu sprzedanych pay-per-view. Z przyczyn prywatnych Murański wycofał się z pojedynku i ostatecznie nie wiadomo czy kiedykolwiek zobaczymy walkę Marcin Najman vs Jacek Murański. Włodarze federacji stanęli jednak na wysokości zadania i karta walk High League 6, mimo braku tego hitowego starcia, wygląda naprawdę imponująco.

High League 6 - Którzy Zawodnicy zawalczą w tej edycji?

Karta walk High League 6, którą w całości możemy typować u bukmachera Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), powinna dostarczyć kibicom wielu emocji. W main evencie tego wydarzenia zobaczymy pojedynek dwóch niezwykle popularnych postaci internetowych. Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski skrzyżuje rękawice z Marcinem Dubielem. "Pashabiceps" tym pojedynkiem zadebiutuje w formule MMA. W swojej poprzedniej walce, na zasadach bokserskich, dość łatwo poradził sobie z Michałem "Owcą" Owczarzakiem. MMA to jednak inny kawałek chleba. W tej formule doświadczeniem będzie górował Marcin Dubiel, który na swoim koncie ma już sześć pojedynków.

W co-main evencie gali High League 6 zobaczymy walkę kobiet. Mistrzyni organizacji, Lexy Chaplin, podejmie znaną z Natsu World Paulinę Hornik. Zawodniczki nie są ze sobą skonfliktowane, więc nie zobaczymy złej krwi w tej walce. W klatce jednak z pewnością obie dadzą z siebie wszystko, dlatego możemy być pewni, że zobaczymy emocjonujące starcie.

Na sobotniej gali zobaczymy także wielu innych znanych zawodników. Na High League 6 wystąpi Denis Załęcki oraz jego ojciec - Dawid Załęcki. Denis, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzy się z Pawłem Tyburskim, który jest uważany za jednego z najlepszych freakowych zawodników. Dawid natomiast postara się pomścić syna w walce z byłym pogromcą Denisa - Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem.

Sprawdź także - High League 6 Transmisja za darmo

High League 6 - Pełna Karta Walk

Karta walk High League 6 rozpocznie się od pojedynku Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego z Rogerem Sallą. Salla po raz pierwszy w karierze pojawi się w klatce i zadebiutuje w formule MMA. Dla Gąsiewskiego będzie to natomiast już druga walka w karierze. PSwój debiut zaliczył na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał przed czasem z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. Po tej walce zobaczymy walkę Szalonego Reportera z Michałem Cichym. Zawodnicy ci nie darzą się sympatią, więc na pewno zrobią wszystko, aby pokonać rywala.

W kolejnych walkach zobaczymy między innymi debiutującego Kacpra "Ludwiczka" Bociańskiego, który podejmie Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka. Na uwagę z pewnością zasługują również pozostałe starcia takie jak Konrad Karwat vs Denis Labryga, czy rewanżowy pojedynek Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Marcin "El Testosteron" Najman.

Pojedynki gali High League 6 odbędą się w następującej kolejności:

  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla
  • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy
  • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Kacper "Ludwiczek" Bociański
  • Konrad Karwat vs Denis Labryga
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Dawid Załęcki
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Marcin "El Testosteron" Najman
  • Denis Załęcki vs Paweł Tyburski
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kto zawalczy w walce wieczoru High League 6??
W walce wieczoru gali High League 6 zobaczymy walkę Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubeil.
Jaka walka rozpocznie galę High League 6?
Gale High League 6 rozpocznie starcie Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla.