Walka Polski Ken vs Mua Boy, czyli dla wielu najciekawszy pojedynek, jeśli chodzi o sobotnią galę MMA VIP 4. Kto wygrał to starcie na gali Marcina Najmana?

Polski Ken vs Mua Boy MMA VIP 4

Polski Ken vs Mua Boy na MMA VIP 4, czyli... do tej walki prędzej czy później musiało dojść. Panowie wygrali swoje pojedynki na gali MMA VIP 3 i już po samym wydarzeniu wypowiadali się w różnego rodzaju wywiadach nieprzychylnie na swój temat.

Organizatorzy podchwycili temat i postanowili zorganizować ten pojedynek jak najszybciej. Do walki Polski Ken vs Mua Boy doszło już więc na gali MMA VIP 4.

Kto wygrał walkę Polski Ken vs Mua Boy?

O tym, kto wygrał walkę Polski Ken vs Mua Boy, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Wszystko wskazuje jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie działy się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnich tygodniach, żaden z legalnych polskich bukmacherów nie zdecydował się na wystawienie kursów na czwartą galę Najmana.

To, kto wygrał walkę Polski Ken vs Mua Boy, miało więc wymiar czysto rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi kursami czy zakładami bukmacherskimi.

Zobacz także - kim jest Polski Ken?

Wynik walki Polski Ken vs Mua Boy

Wynik walki Polski Ken vs Mua Boy na MMA VIP 4, czyli kto wygrał ten pojedynek? Obaj panowie byli po wygranych w swoich debiutanckich starciach. Obaj pokonali... kobiety, choć nie byli faworytami bukmacherów. Tym razem zmierzyli się ze sobą i trzeba przyznać, że przewidzenie tego, jak mogło wyglądać wynik walki Polski Ken vs Mua Boy, było naprawdę sporym wyzwaniem.

Zobacz także - kim jest Mua Boy?

Opis walki Polski Ken vs Mua Boy

I runda

Pierwsza runda toczyła się w stójce, ale nie było w niej zbyt wielu celnych ciosów czy efektownych akcji. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie sędzia musiał zachęcać zawodników do walki.

II runda

Mocnym lewym trafił na początku Mua Boy. I to w zasadzie byłoby tyle, jeśli chodzi o tę mało ciekawą jak na razie walkę.

III runda

Trzecia runda dla Mua Boya i wydaje się, że to właśnie on był lepszy na przestrzeni tej niezbyt ciekawej walki.

Mua Boy pokonał Polskiego Kena przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: