Walka Bonus BGC vs Nagana to kolejny z pojedynków na gali MMA VIP 4. Czy legendarny Łazarski Gladiator w końcu wygrał walkę w MMA?

Bonus BGC vs Nagana MMA VIP 4

Bonus BGC vs Nagana na MMA VIP 4, czyli wydawało się, że... tym razem Bonus BGC już musiał wygrać. Piotr Witczak wcześniej miał na swoim koncie pięć prób, jeśli chodzi o pojedynki MMA i ani razu nie udało mu się triumfować nad swoim rywalem.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie

Tym razem jego rywalem był Damian Nagana, uczestnik programu Gogglebox, więc wydawało się, że jak nie teraz, to już nigdy.

Kto wygrał walkę Bonus BGC vs Nagana?

O tym, kto wygrał walkę Bonus BGC vs Nagana, dowiedzieliśmy się w sobotę. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta, gdyż kursy na gale Najmana wystawiały zakłady bukmacherskie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Wygląda jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie pojawiły się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnich miesiącach, tym razem żaden z legalnych polskich bukmacherów nie zdecydował się na wystawienie kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Bonus BGC vs Nagana, miało więc wymiar czysto rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi typami czy kursami, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Wynik walki Bonus BGC vs Nagana

Wynik walki Bonus BGC vs Nagana na MMA VIP 4, czyli kto wygrał ten pojedynek? Dla Bonusa był to kolejny start na medialnej gali. Walczył już w FAME MMA czy na Punchdown i wygrywał tylko z Bodychristem.

Wynik walki Bonus BGC vs Nagana pozostaje więc sporą niewiadomą, gdyż dyspozycja Bonusa zawsze jest... niewiadomą.

Opis walki Bonus BGC vs Nagana

I runda

Sensacja! Na minutę przed końcem Nagana trafił mocnym ciosem Bonusa, który padł na deski. W parterze Nagana dobił rywala ciosami i wygrał pojedynek!

Damian Nagana pokonał Bonusa BGC przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: