Walka Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel, czyli na papierze najbardziej jednostronny pojedynek gali MMA VIP 4. Ale czy faktycznie tak było?

Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel MMA VIP 4

Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel na MMA VIP 4, czyli do tej walki nie miało dojść. Pierwotnie rywalem Jackiewicza miał być bowiem Krycha UFC. Zawodnik FAME MMA zrezygnował jednak z udziału w gali Najmana na kilka tygodni przed wydarzenie, a w jego miejsce wskoczył toruński raper.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Walka Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel na papierze miała zdecydowanego faworyta i z pewnością był nim najbardziej doświadczony polski pięściarz, gdyż pojedynek odbył się w formule bokserskiej.

Kto wygrał walkę Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel?

O tym, kto wygrał walkę Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel, dowiedzieliśmy się późnym wieczorem w sobotę. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta, ponieważ kursy na gale Najmana wystawiała firma Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna). Wszystko wskazuje jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie pojawiły się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnim okresie, tym razem żaden z legalnych polskich bukmacherów, prawdopodobnie ze względów wizerunkowych, nie wystawił kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel, miało więc wymiar czysto rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi kursami czy zakładami bukmacherskimi.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Wynik walki Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel

Wynik walki Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel, czyli na papierze raper nie miał szans z pięściarzem. Co prawda Jackiewicz od kilku lat traktuje boks czysto zabawowo i zarobkowo, przez co regularnie przegrywa, ale w starciu z zawodnikiem freakfightowym powinien był bez problemu sobie poradzić.

Doświadczenie, odporność na ciosy, różnego rodzaju sztuczki i obycie na arenie walk to czynniki, które sprawiały, że wynik walki Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel zdecydowanie powinien był pójść w stronę tego pierwszego.

Opis walki Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel

I runda

Koniec! Jackiewicz przez całą rundę trafiał prawym sierpowym i ten cios zakończył pojedynek. Jackiewicz trafił potężnym prawym i choć Kazik wstał, był na tyle zamroczony, że nie był w stanie kontynuować pojedynku na 45 sekund do końca rundy.

Rafał Jackiewicz pokonał Kazika Kartela przez KO, runda 1

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: