Ostatecznie Sandra Szymoszyn, a nie Oliwia Sadkowska była rywalką Paris na gali MMA VIP 4. Kto wygrał ten pojedynek?

Paris vs Sandra S MMA VIP 4

Paris vs Sandra na MMA VIP 4, czyli zmiana rywalki tuż przed galą. Pierwotnie przeciwniczką Paris miała być Oliwia Sadkowska. Jak się jednak okazało, na ważeniu do starcia z Paris stanęła Szymoszyn i to ostatecznie ona była rywalką zawodniczki.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Jak to często bywa na galach typu freak fight - jedno wielkie zamieszanie, ale przecież ludzie kochają tego typu wydarzenia właśnie za show i nieprzewidywalność.

Kto wygrał walkę Paris vs Sandra S?

O tym, kto wygrał walkę Paris vs Sandra Szymoszyn, przekonaliśmy się na początku gali MMA VIP 4. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta, gdyż kursy na gale Najmana i wspólników wystawiała firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Wszystko wskazuje jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie pojawiły się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnich miesiącach, tym razem żaden z legalnych polskich bukmacherów, zapewne ze względów wizerunkowych, nie wystawił kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Paris vs Sandra, miało więc charakter czysto rozrywkowy, a nie związany z kursami czy typami bukmacherskimi.

Zobacz także – kim jest Paris?

Wynik walki Paris vs Sandra S

Wynik walki Paris vs Szymoszyn poznaliśmy w sobotni wieczór. Jakiekolwiek przewidywanie czegokolwiek wcześniej nie miało żadnego sensu. Nie wiedzieliśmy bowiem kompletnie nic o umiejętnościach ani Paris, ani jej rywalki. Czy potrafią się bić? Jak poradzą sobie z presją? Jak przygotowały się do debiutanckiego pojedynku? Ogrom pytań, a odpowiedzi poznaliśmy dopiero w sobotę, kiedy dowiedzieliśmy się, jaki jest wynik walki Paris vs Sandra.

Opis walki Paris vs Sandra S

I runda

Walka trwała niespełna minutę. Paris trafiła mocnym ciosem, który powalił Sandrę. Następnie Paris dokończyła robotę w parterze i sędzia przerwał pojedynek.

Paris pokonała Sandrę przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: