Paris to kolejna zawodniczka próbująca swoich sił w MMA, a konkretniej w organizacji MMA VIP. Kto to Paris z MMA VIP?

Kim jest Paris z MMA VIP?

Kim jest Paris z MMA VIP? Kto to Paris z MMA VIP? Jeśli ktoś usłyszał, że Paris walczy w MMA, z pewnością mógł liczyć na to, że chodzi o znanego i lubianego Parisa Platynova. Nie tym razem. Paris z MMA VIP to kobieta, która postanowiła spróbować swoich sił właśnie w MMA.

Na temat tego, kim jest Paris z MMA VIP, jeśli chodzi o jej przeszłość czy życie prywatne, nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że pochodzi z Zabrza. Kobieta na co dzień zajmuje się stylizacją rzęs.

Paris imię i nazwisko

Paris to oczywiście pseudonim kobiety. Jak nazywa się Paris z MMA VIP? Jej imię i nazwisko to Paulina Koziej.

Paris wiek

Ile lat ma Paris z MMA VIP? Jeśli chodzi o wiek, kobieta urodziła się w 1991 roku.

Paris wzrost

Jeśli chodzi o wzrost Paris, ten poznaliśmy przy okazji okazji debiutu kobiety w MMA VIP. Paris mierzy 172 centymetry.

Paris waga

Waga Paris, czyli informacje na ten temat poznaliśmy na ważeniu przed galą MMA VIP 4. Paris na wagę wniosła wówczas niewiele ponad 69 kilogramów.

Paris tatuaże

Paris z pewnością wyróżnia się licznymi tatuażami. Jak widzimy na jej zdjęciach, tak naprawdę nie ma części ciała, która nie byłaby pokryta w jej przypadku tatuażami. Paris ma tatuaże na nogach, rękach czy... twarzy. Śmiało można więc stwierdzić, że tatuaże są jedną z pasji Paris z MMA VIP.

Paris walka

Paris walka, czyli... zmiana rywalki na dzień przed galą. Pierwotnie przeciwniczką Paris na gali MMA VIP 4 miała być Oliwia Sadkowska. Jak się jednak okazało, na ważeniu w roli rywalki Paris stawiła się Sandra Szymoszyn i to ona ostatecznie zmierzyła się z nią na gali MMA VIP 4.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Paris MMA VIP

Paris na MMA VIP bywała już przy okazji wcześniejszych gal, co mogliśmy zaobserwować na jej mediach społecznościowych. Jak się okazało, na MMA VIP 4 stawiła się w nowej dla siebie roli, czyli zawodniczki.

Zobacz także - karta walk MMA VIP 4

Walka Paris vs Sandra została zaplanowana jako pierwsza na gali MMA VIP 4. I również w pierwszej rundzie zakończył się ten pojedynek na jej korzyść - Paris wygrała po ciosach w parterze.

Paris syn

Czy Paris ma syna? Tak, kobieta regularnie zamieszcza na swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim synem.

Paris Tik Tok

Paris jest niezwykle aktywna na Tik Toku, gdzie udziela się pod nazwą "parisxtattoo". Filmy na jej Tik Toku zgromadziły ponad półtora miliona polubień.

Paris Instagram

Paris posiada również konto na Instagramie - "parisxtattoo". Jej konto na tym portalu społecznościowym obserwuje blisko 100 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Paris z MMA VIP?
Paris z MMA VIP to Paulina Koziej. Ile lat ma Paris z MMA VIP? Kobieta urodziła się w 1991 roku.