Walka Bosski Roman vs GSP, czyli jedyne starcie raperów, jeśli chodzi o sobotnią galę MMA VIP 4. Kto wygrał ten pojedynek na gali Marcina Najmana?

Bosski Roman vs GSP MMA VIP 4

Bosski Roman vs GSP na MMA VIP 4, czyli niespodziewany debiut Bosskiego Romana w MMA. Współzałożyciel legendarnej grupy Firma od wielu lat trenuje siłowo i może pochwalić się imponującą sylwetką, jednak nikt nie spodziewał się tego, że zdecyduje się zadebiutować w tego typu pojedynku.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Jak się okazało, Najmanowi i spółce udało się namówić rapera na walkę i w jego debiucie doszło do pojedynku Bosski Roman vs GSP na MMA VIP 4.

Kto wygrał walkę Bosski Roman vs GSP?

O tym, kto wygrał walkę Bosski Roman vs GSP, przekonaliśmy się w sobotę. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Wygląda jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie działy się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnim czasie, żaden z legalnych polskich bukmacherów nie zdecydował się na wystawienie kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Bosski Roman vs GSP miało więc wymiar czysto rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi typami czy kursami, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Zobacz także - typy na MMA VIP

Wynik walki Bosski Roman vs GSP

Wynik walki Bosski Roman vs GSP na MMA VIP 4, czyli kto wygrał ten pojedynek? GSP miał już na swoim koncie występ w MMA VIP. Na gali z numerem 3 pokonał innego rapera, triumfując w walce z Kazikiem Klimat Kartelem. Dla Bosskiego Romana był to natomiast debiut w klatce. Raper miał na swoim koncie lata występów na scenie, więc powinien dobrze poradzić sobie z presją, a to jest w tego typu walkach często kluczowy aspekt.

Opis walki Bosski Roman vs GSP

I runda

Trzy minuty wymian w stójce. Celniej i mocniej trafiał Bosski Roman, jednak bez konkretnego naruszenia przeciwnika.

II runda

Kolejna runda w stójce, gdzie panowie częstowali się kolejnymi uderzeniami. Bosski Roman rusza agresywnie do przodu, ale tym razem GSP mocno go trafił, rozcinając łuk brwiowy rapera z Krakowa.

III runda

Ostatnia runda bez niespodzianek - toczyła się w stójce. Ani Bosski, ani GSP nie naruszyli konkretnie rywala. Na przestrzeni całego pojedynku znacznie celniej trafiał jednak założyciel krakowskiej grupy Firma.

Bosski Roman pokonał GSP przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: