Walka Chic vs Żurom to jeden z najważniejszych pojedynków na gali MMA VIP 4. Który z zawodników wygrał swoją pierwszą walkę w MMA?

Chic vs Żurom MMA VIP 4

Chic vs Żurom na MMA VIP 4, czyli jeden z zawodników musiał zanotować debiutancką wygraną w formule MMA. W swoim debiucie Chic przegrał bowiem przed czasem z Krystianem Pudzianowskim, a Żurom musiał uznać wyższość Antykonfidenta.

Relacja na żywo z gali MMA VIP 4 za darmo dostępna na stronie freakyfight.pl POD TYM LINKIEM!

Wszystko wskazywało na to, że Tomasz Chic po raz kolejny nie przygotowywał się zbyt sumiennie do swojego pojedynku, więc jeśli Żurom uczciwie trenował, z pewnością miał sporą szansę na wygraną.

Kto wygrał walkę Chic vs Żurom?

O tym, kto wygrał walkę Chic vs Żurom, dowiedzieliśmy się w sobotę. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta, gdyż kursy na gale Najmana wystawiały zakłady bukmacherskie Fortuna (zobacz Kod promocyjny Fortuna). Wszystko wskazuje jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie pojawiły się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnim czasie, tym razem żaden z legalnych polskich bukmacherów, zapewne ze względów wizerunkowych, nie wystawił kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Chic vs Żurom, miało więc wymiar czysto rozrywkowy, a nie również związany z ewentualnymi kursami czy zakładami bukmacherskimi.

Zobacz także - kim jest Tomasz Chic?

Wynik walki Chic vs Żurom

Wynik walki Chic vs Żurom, czyli kto wygrał na MMA VIP 4? Patrząc na poprzednie pojedynki obu zawodników, ciężko było wyciągnąć jakieś solidne wnioski. Chic był z góry skazany na porażkę ze znacznie bardziej doświadczonym Pudzianowskim. Z kolei Żurom zmierzył się ze znacznie mniejszym, ale mającym przeszłość w sportach walki Antykonfidentem. Obaj nie byli więc faworytami swoich debiutanckich walk i zgodnie z przewidywaniami przegrali. To sprawia, że wynik walki Chic vs Żurom był jedną wielką niewiadomą.

Opis walki Chic vs Żurom

I runda

Ależ nokaut! Panowie weszli mocno w ten pojedynek z ciosami, ale to Chic zadał potężny cios i znokautował Żuroma!

Tomasz Chic pokonał Żuroma przez KO, runda 1

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: