Walka Najman vs Misiek z Nadarzyna, czyli pojedynek wieczoru gali MMA VIP 4. Kto wygrał?

Najman vs Misiek z Nadarzyna MMA VIP 4

Najman vs Misiek z Nadarzyna na MMA VIP 4, czyli walka wieczoru czwartej gali Najmana i spółki. Wielu kibiców czekało na debiut Miśka z Nadarzyna w MMA, ale chyba nikt nie spodziewał się, że były gangster w swoim pierwszym pojedynku zmierzy się z Najmanem.

Jak się okazało, jeśli gdzieś taka walka ma się odbyć i fakt jej zorganizowania ma zaskoczyć wszystkich, to organizacja MMA VIP z pewnością jest do tego idealnym miejscem.

Kto wygrał walkę Najman vs Misiek z Nadarzyna?

O tym, kto wygrał walkę Najman vs Misiek z Nadarzyna, przekonaliśmy się późnym wieczorem w sobotę. Do tej pory przed galami MMA VIP mogliśmy wytypować faworyta, ponieważ kursy na gale Najmana wystawiała firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Wszystko wskazuje jednak na to, że w związku z kontrowersjami, jakie pojawiły się wokół gali MMA VIP 4 w ostatnich miesiącach, tym razem żaden z legalnych polskich bukmacherów, zapewne ze względów wizerunkowych, nie wystawił kursów na galę MMA VIP 4.

To, kto wygrał walkę Najman vs Misiek z Nadarzyna, miało więc charakter czysto rozrywkowy, a nie związany z kursami czy typami bukmacherskimi.

Zobacz także - kim jest Misiek z Nadarzyna?

Wynik walki Najman vs Misiek z Nadarzyna

Wynik walki Najman vs Misiek z Nadarzyna, czyli na papierze 60-letni Mirosław Dąbrowski nie miał żadnych szans. Z pewnością Misiek z Nadarzyna w przeszłości był mocnym zawodnikiem, jeśli chodzi o pojedynki uliczne, ale wieku nie oszuka. Najman co prawda zasłynął głównie z przegrywania swoich walk, jednak jest młodszy, ma przeszłość sportową i w MMA potrafi obalić, a następnie ubić swojego rywala ciosami w parterze. Można było założyć, że to powinno w tym przypadku wystarczyć.

Opis walki Najman vs Misiek z Nadarzyna

I runda

Początek walki i niespodziewanie Misiek znalazł się w parterze z góry, gdzie próbował duszenia. Nie miał jednak zbyt konkretnego planu na zakończenie pojedynku, ale Dąbrowski wygrał rundę.

II runda

Na początku drugiej rundy Najman ruszył z ciosami i sędzia przerwał pojedynek - wygrana Najmana!

Najman pokonał Miśka z Nadarzyna przez TKO, runda 2

Wyniki pozostałych walk MMA VIP 4: