Wszystko wskazuje na to, że już niedługo słynny Misiek z Nadarzyna zadebiutuje w MMA. Misiek z Nadarzyna – kto to? Jak brzmi jego imię i nazwisko? Ile ma lat? Misiek z Nadarzyna vs Masa – czy dojdzie do takiej walki? Misiek z Nadarzyna Instagram – pod jaką nazwą można znaleźć go na tym portalu społecznościowym?

Misiek z Nadarzyna – kto to?

kto to misiek z nadrzyna

Misiek z Nadarzyna to polski gangster, który swoją działalność prowadził głównie w latach 90. Ksywa „Misiek z Nadarzyna” wzięła się z faktu, że mężczyzna mieszkał właśnie w podwarszawskim Nadarzynie. Z zawodu jest kierowcą-mechanikiem, jednak już jako nastolatek miał problemy z prawem.

Jak czytamy na stronie online-mafia.pl, w latach 90 do nadarzyńskiej dyskoteki zjeżdżali się między innymi gangsterzy z Pruszkowa. Właśnie wtedy poznał elitę, jeśli chodzi o przedstawicieli świata gangsterskiego. Następnie działał między innymi na słynnym Bazarze Różyckiego, a na początku lat 90 otworzył własną dyskotekę w Nadarzynie.

Choć Misiek z Nadarzyna współpracował zarówno z grupą Pruszkowską, jak i Wołomińską, nie przynależał do żadnej z tych ekip. W więzieniu siedział między innymi za pobicie funkcjonariusza milicji czy przemyt spirytusu.

Misiek z Nadarzyna – imię i nazwisko

Wielu z was z pewnością ciekawi, jak nazywa się Misiek z Nadarzyna. Imię i nazwisko mężczyzny to Mirosław Dąbrowski. Ksywa „Misiek” wzięła się z faktu, że ktoś stwierdził, że ma „potężne łapy niczym niedźwiedź”.

Misiek z Nadarzyna wiek – ile ma lat?

Kolejnym ciekawym aspektem jest to, ile lat ma Misiek z Nadarzyna. Jeśli chodzi o wiek, Misiek z Nadarzyna urodził się w 1961 roku właśnie w Nadarzynie koło Warszawy. Rocznikowo mężczyzna ma więc 60 lat.

Misiek z Nadarzyna 60

60 misiek z nadrzyna

Misiek z Nadarzyna 60 – o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi? "60" w świecie gangsterskim oznacza kogoś, kto decyduje się na zostanie świadkiem koronnym, czyli na współpracę z prokuraturą w zamian za łagodniejszy wyrok dla samego siebie. "60", ponieważ odnosi się to do artykułu 60 Kodeksu Karnego.

 

 

Misiek z Nadarzyna prowadzi akcję „Stop Konfidentom”, odnoszącą się właśnie do świadków koronnych - najczęściej pomawiających niewinnych. Mężczyzna prowadzi pod tym szyldem między innymi sklep, w którym można nabyć koszulki czy gadżety sygnowane hasłami związanymi z nazwą akcji.

Misiek z Nadarzyna Masa

Misiek z Nadarzyna Masa – Dąbrowski i Masa, czyli Jarosław Sokołowski, najsłynniejszy polski świadek koronny, są skonfliktowani. Misiek z Nadarzyna już w latach 90 przeczuwał, że Masa współpracuje z policją.

Dąbrowski stwierdził nawet, że chętnie zawalczyłby z Masą na zasadach MMA. Do propozycji odniósł się sam Sokołowski na kanale „Mafia Pruszkowska – Mięśniak_Mięso”.

- Tyle razy zmasakrowałem tego błazna, że mam już dość. Chyba że za dwa miliony - w telewizji i w kominiarce, żeby mnie potem ludzie nie wytykali na ulicy, że biję niepełnosprawnych umysłowo. Milion dla mnie i milion dla fundacji dzieci policjantów poległych na służbie – przyznał Masa.

Misiek z Nadarzyna Karramba

W latach 90 mężczyzna związany był z przemysłem fonograficznym. Pod jego skrzydłami był między innymi raper Marcin Kitliński, znany jako Karramba. W 2019 roku raper wydał album pod tytułem "Kryminalna Polska", na którym między innymi znalazł się utwór pod tytułem „Misiek z Nadarzyna”.

Misiek z Nadarzyna książka

książki misiek z nadrzyna

Misiek z Nadarzyna książka – mężczyzna w 2021 roku, wraz ze Zbigniewem Masternakiem, napisał książkę pod tytułem „Jednoosobowa mafia”. „Książka to wspomnienia Mirosława Dąbrowskiego znanego powszechnie jako Misiek z Nadarzyna” - czytamy w opisie książki.

Misiek z Nadarzyna MMA

W rozmowie z portalem „MMA – bądź na bieżąco” Misiek z Nadarzyna przyznał, że zadebiutuje w MMA. Jak stwierdził, otrzymał oferty z kilku organizacji i wyzwał przy okazji do walki Masę.

Do debiutu Dąbrowskiego w MMA doszło na gali MMA-VIP 4. Podczas konferencji przed trzecią galą doszło do face to face między nim a Andrzejem "Żuromem" Żuromskim, jednak to nie on będzie jego debiutanckim rywalem. W swojej pierwszej walce legenda polskiej gangsterki zmierzyła się bowiem z... Marcinem Najmanem!

Choć Misiek sensacyjnie wygrał pierwszą rundę starcia z Najmanem, w drugiej były pięściarz szybko trafił go w stójce mocnym ciosem i sędzia przerwał pojedynek. Misiek z Nadarzyna w debiucie musiał więc uznać wyższość Najmana.

Misiek z Nadarzyna Instagram

Misiek z Nadarzyna jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie pod nazwą "misiek_nadarzyn" śledzi ponad 40 tysięcy obserwujących.


Misiek z Nadarzyna - jak się nazywa?
Mężczyzna nazywa się Mirosław Dąbrowski.
Misiek z Nadarzyna - ile ma lat?
Mężczyzna urodził się w 1961 roku, czyli ma 60 lat.