Polski Ken w MMA-VIP, czyli kolejny zawodnik, który spróbował swoich sił w organizacji Marcina Najmana. Kto to Polski Ken?

Kim jest Polski Ken?

Kim jest Polski Ken? Kto to Polski Ken? Gdy federacja MMA-VIP ogłosiła angaż tego zawodnika, z pewnością wielu kibiców organizacji mogło zadać sobie takie pytania. Polski Ken znany jest z tego, że przeszedł szereg operacji plastycznych i różnego rodzaju zabiegów, które mają za zadanie przybliżyć go do jego ideału wyglądu. Pseudonim „Żywy Ken” wziął się z nawiązania do lalki Ken.

Polski Ken brał udział w wielu programach telewizyjnych, między innymi w telewizji Polsat – Randki bez cenzury czy Tajemnice losu. Na swój sposób jest więc osobowością medialną i telewizyjną, a już teraz również zawodnikiem MMA.

Zajmuje się również przepowiadaniem przyszłości i wróżeniem.

Polski Ken imię i nazwisko

Polski Ken to oczywiście pseudonim mężczyzny. W rzeczywistości, jeśli chodzi o imię i nazwisko, Polski Ken nazywa się Michał Przybyłowicz.

Polski Ken wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Polski Ken ma 28 lat. Mężczyzna mierzy 178 centymetrów i waży 78 kilogramów.

Polski Ken przed operacjami

Polski Ken przed operacjami, czyli jak wyglądał kiedyś? W internecie są dostępne zdjęcia mężczyzny przed tym, jak zdecydował się na poprawianie swojego wyglądu. Jak przyznał w jednym z wywiadów, wszystko zaczęło się od powiększenia ust w wieku 21 lat. Następnie doszedł do tego szereg różnego rodzaju zabiegów.

W 2021 roku głośno było o tym, że Polski Ken wszczepił sobie implanty w klatkę piersiową. - Byłem płaski jak deska – przyznał Przybyłowicz.

 

 

Polski Ken MMA

O tym, że Polski Ken ma zawalczyć w MMA, mówiło się od dawna. Sam podkreślał, że chętnie zawalczyłby w FAME MMA.

- Mógłbym sobie wiele rzeczy udowodnić. Chciałabym zawalczyć, bo może niektórym zamknąłbym te piękne buźki. Mój look nie świadczy o tym, co drzemie w środku. Poszedłbym tam, żeby wygrać – mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także - typy na FAME MMA.

Jak się jednak okazało, Przybyłowicz faktycznie zawalczył w MMA, ale w organizacji MMA-VIP.

Polski Ken MMA-VIP

Informacja, że Polski Ken zawalczy w MMA-VIP, wzbudziła spore zainteresowanie i kontrowersje. Zwłaszcza to, z kim zmierzy się w debiucie na gali MMA-VIP 3, odbiło się w mediach szerokim echem. W swojej debiutanckiej walce w MMA kontrowersyjny celebryta zawalczył bowiem z... kobietą.

Polski Ken walka

Rywalką Polskiego Kena na gali MMA-VIP 3 była bowiem Wiktoria Domżalska. Organizatorzy zapowiadali to jako pierwszy pojedynek kobiety z mężczyzną w historii polskiego MMA. Nie ulega wątpliwości, że walka Polski Ken vs Wiktoria Domżalska co najmniej wzbudzała kontrowersje, ale przecież dokładnie o to chodzi Najmanowi i spółce.

W klatce lepszy okazał się Polski Ken, wygrywając przed czasem i notując udany debiut w formule MMA.

W drugim pojedynku nie poradził sobie jednak tak dobrze, przegrywając jednogłośną decyzją sędziów z Mua Boyem na MMA VIP 4.

Polski Ken partner

Czy Polski Ken ma partnera? Tak, po gali MMA-VIP 3... przyjął jego zaręczyny w trakcie wywiadu, którego udzielał po wygranej walce. Imię i nazwisko mężczyzny nie są jednak znane.

Polski Ken dziecko

W lipcu 2020 roku Polski Ken zakomunikował, że ma dziecko – czteroletniego syna Antka. Jak się jednak okazało kilka miesięcy temu, była to prowokacja i promocja, o czym powiedziała matka dziecka, Małgorzata Muzaj w rozmowie z Pudelkiem.

- Antek to mój syn, a Ken nie jest jego ojcem. Całe to kłamstwo było Kenowi potrzebne tylko i wyłącznie dla wzbudzenia sensacji – przyznała kobieta.

Polski Ken Instagram

Polski Ken jest aktywny na Instagramie pod nazwą „polski_ken”. Jego konto w tym serwisie śledzi ponad 100 tysięcy obserwujących. Mężczyzna w opisie dumnie chwali się faktem, że jest zawodnikiem organizacji MMA-VIP.


Z czego znany jest Polski Ken?
Mężczyzna jest celebrytą i osobowością medialną. Zasłynął z wielu operacji plastycznych, po których upodabnia się do Kena.