Wiktoria Domżalska, czyli zawodniczka organizacji MMA-VIP, za którą stoi między innymi Marcin Najman. Kim jest Wiktoria Domżalska?

Kto to Wiktoria Domżalska?

Gdy po raz pierwszy okazało się, że Wiktoria Domżalska zawalczy na gali MMA-VIP, z pewnością wiele osób zastanawiało się – kim jest? Kto to Wiktoria Domżalska? Jak się dowiedzieliśmy z wywiadów, Domżalska to studentka psychologii, która zajmuje się sportami walki. Stoczyła również debiutancki pojedynek w formule MMA – mocno nietypowy!

Domżalska jest córką pięściarza Tomasza Domżalskiego, który – zdaniem portalu o2.pl – jest w jakiś sposób związany z Najmanem.

Wiktoria Domżalska wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, to, ile lat ma Wiktoria Domżalska, nie jest do końca jasne. Można zgadywać, że dziewczyna ma niewiele ponad 20 lat. Takie informacje, jak jej wiek, wzrost czy waga, poznamy przy okazji jej występów w klatce. Jak na razie kobieta jest dość anonimowa, więc tego typu dane na jej temat nie są powszechnie dostępne.

 

 

Wiktoria Domżalska MMA

Wiktoria Domżalska w wywiadach przyznała, że MMA trenuje od niedawna, podobnie jak wrestling. Jest zresztą również zawodniczką Prime Time Wrestling. Do debiutu w MMA przygotowywała się w Gliwicach.

Wiktoria Domżalska MMA-VIP

Wiktoria Domżalska zadebiutowała w klatce na gali MMA-VIP 3. Gdy wydawało się, że Najman i wspólnicy zorganizują jej walkę z inną kobietą, okazało się, że Domżalska... zmierzyła się z mężczyzną. Jej rywalem był Michał "Polski Ken" Przybyłowicz. Organizatorzy MMA-VIP zapowiadali to starcie jako pierwszą walkę kobiety z mężczyzną w Polsce.

Wiktoria Domżalska walka

Walka Wiktoria Domżalska vs Polski Ken wzbudzała więc ogromne zainteresowanie. Wszyscy byli bowiem ciekawi, kto wyjdzie górą z tego starcia. Polski Ken nie wyglądał bowiem na zawodnika, który ma wielkie predyspozycje do sportów walki, więc z pewnością przed Domżalską była ogromna szansa na wygranie pojedynku z mężczyzną i przejście do historii.

Jak się jednak okazało, Domżalska przegrała w debiucie w pierwszej rundzie i musiała uznać wyższość Polskiego Kena.

Wiktoria Domżalska chłopak

Czy Wiktoria Domżalska ma chłopaka? Tego typu informacja z pewnością ciekawi przede wszystkim męską część fanów organizacji typu freak fight. Jak przyznała kobieta w wywiadzie dla kanału TVReklama, jest singielką.

Wiktoria Domżalska Instagram

Domżalska udziela się na Instagramie pod nazwą "omgitsdomza". Jej profil śledzi ponad trzy tysiące obserwujących. Nie ulega jednak wątpliwości, że występ na gali MMA-VIP i ewentualna wygrana z mężczyzną sprawi, że jej popularność znacząco się zwiększy!


Z czego znana jest Wiktoria Domżalska?
Z walki przeciwko mężczyźnie na gali MMA-VIP.