Piotr Muaboy Lisowski, czyli kolejny twórca internetowy w organizacji MMA-VIP. Kto to Muaboy?

Kim jest Piotr Muaboy Lisowski?

O tym, kim jest Piotr Muaboy Lisowski, nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna udziela się w mediach społecznościowych, gdzie wykonuje makijaże lub różnego rodzaju stylizacje. To, czym zajmował się Lisowski wcześniej lub czym zajmuje się na co dzień zawodowo, nie wiadomo jak na razie dużo.

Piotr Muaboy Lisowski wiek, waga, wzrost

Ile lat ma Muaboy? Jeśli chodzi o wiek, Piotr Lisowski urodził się w 1994 roku. Biorąc pod uwagę wzrost, Muaboy mierzy z kolei 185 centymetrów. Wagę mężczyzny poznamy przy okazji jego występów w klatce MMA.

Zobacz także - typy na MMA-VIP.

 

 

Piotr Muaboy Lisowski walka

Piotr Muaboy Lisowski walka, czyli... czas na kolejne starcie kobiety z mężczyzną. Gdy wydawało się, że na gali MMA-VIP 3 dojdzie do jednego takiego pojedynku, organizatorzy postanowili dorzucić do karty walk drugie – właśnie z udziałem Lisowskiego.

Zobacz także - karta walk gali MMA-VIP 3.

Piotr Muaboy Lisowski MMA-VIP

Podczas gali MMA-VIP 3 doszło bowiem do walki Piotr Muaboy Lisowski vs Urszula Siekacz, zawodniczka armwrestlingu. Z racji tego, że Siekacz czynnie uprawia sport, wiele osób właśnie w zawodniczce widziało faworyta tego starcia - na czele z bukmacherami.

Piotr Muaboy Lisowski MMA

O tym, czy i jak Piotr Muaboy Lisowski trenował MMA do debiutanckiego pojedynku, nie wiadomo było zbyt wiele. Zagadką pozostawał również fakt, czy miał kiedykolwiek styczność ze sportami walki. Jedno jest pewne – walka na MMA-VIP 3 była jego debiutem w klatce i pierwszym oficjalnym pojedynkiem w tej formule. Jak się okazało - debiutem zwycięskim, gdyż Lisowski wygrał przez TKO w drugiej rundzie.

Mua Boy wygrał również swoją drugą walkę. Na gali MMA VIP 4 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Polskiego Kena.

Piotr Muaboy Lisowski Tik Tok

Muaboy jest aktywnym użytkownikiem Tik Toka. Jego konto o nazwie "muaboy" obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników. Nagrania na jego profilu polajkowano łącznie 2,5 miliona razy.

Piotr Muaboy Lisowski Instagram

Oprócz Tik Toka, Lisowski udziela się oczywiście również na Instagramie. W tym serwisie jego konto "muaboy_" śledzi 30 tysięcy użytkowników tego portalu.


Ile lat ma Piotr Lisowski?
Muaboy urodził się w 1994 roku.