Walka Nowaczkiewicz vs Dredziasty, czyli drugi pojedynek gali High League 2. Kto wygrał starcie, które dla wielu jest największym mismatchem całego wydarzenia?

Nowaczkiewicz vs Dredziasty High League 2

Nowaczkiewicz vs Dredziasty na High League 2, czyli druga walka drugiej gali tej organizacji. Dlaczego mismatch? Nowaczkiewicz miał za sobą starty amatorskie w MMA i znacznie dłuższy staż treningowy. Dredziasty z kolei debiutował w sportach walki i od razu jego przeciwnikiem był bardziej doświadczony rywal. Niektórzy skazywali więc Dredziastego na błyskawiczną porażkę, ale trzeba było pamiętać, że mówimy o pojedynku typu freak fight.

Kto wygrał walkę Nowaczkiewicz vs Dredziasty?

O tym, kto wygrał walkę Nowaczkiewicz vs Dredziasty, przekonaliśmy się na początku gali High League 2. Ich pojedynek był bowiem drugim, jeśli chodzi o kartę walk drugiej gali. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Na papierze zdecydowanym faworytem był Kuba Nowaczkiewicz, a Dredziasty, czyli Hubert Węzka, był tym samym największym undedogiem na całej karcie walk. Czy skazywany na porażkę twórca internetowy sprawił sensację i pokonał faworyta?

Zobacz także - kim jest Kuba Nowaczkiewicz?

Wynik walki Nowaczkiewicz vs Dredziasty

Wynik walki Nowaczkiewicz vs Dredziasty, czyli cała presja bez wątpliwości była na pierwszym z zawodników. Miał on na swoim koncie starty amatorskie w MMA, a na pierwszej gali High League pewnie wygrał swój pojedynek. Nowaczkiewicz musiał wygrać, z kolei Dredziasty z pewnością nie odczuwał żadnej presji. Warto dodać, że o ile pierwotnie między zawodnikami stosunki były neutralne, Nowaczkiewicz przyznał, że Dredziasty mocno zdenerwował go swoim zachowaniem, dzięki czemu zyskał on dodatkową motywację, której potrzebował.

Zobacz także - kim jest Dredziasty?

Opis walki Nowaczkiewicz vs Dredziasty

I runda

Dredziasty ruszył w stójce, a obalić rywala próbował Nowaczkiewicz. Walka szybko jednak wróciła do płaszczyzny bokserskiej, gdzie znacznie celniej trafiał Nowaczkiewicz. Na minutę przed końcem faworyt skutecznie sprowadził przeciwnika i zaakcentował swoją przewagę w premierowym starciu, kończąc rundę efektownym kolanem.

II runda

Drugą rundę skutecznie rozpoczął Nowaczkiewicz, najpierw trafiając w stójce, a po chwili zyskując dosiad. W tej płaszczyźnie skutecznie rozbił rywala ciosami i wygrał przed czasem!

Kuba Nowaczkiewicz pokonał Dredziastego przez TKO, runda 2

Wyniki pozostałych walk High League 2: