Walka Edzio vs Czuux, czyli pojedynek z jednym z największych faworytów na całej gali High League 2. Kto wygrał starcie legendarnego freestyle'owca z popularnym youtuberem?

Edzio vs Czuux High League 2

Edzio vs Czuux na High League 2, czyli dla wielu mocno niespodziewane zestawienie. O tym, że Czuux zawalczy na High League, było wiadomo od dawna. Nikt nie spodziewał się jednak, że zostanie zestawiony z Edziem. Na papierze zdecydowanym faworytem w walce Edzio vs Czuux na High League 2 był dwukrotny mistrz WBW, który od lat trenuje różnego rodzaju sporty siłowo-wytrzymałościowe i wydawał się być znacznie silniejszym od swojego młodszego oponenta.

Kto wygrał walkę Edzio vs Czuux?

O tym, kto wygrał walkę Edzio vs Czuux, przekonaliśmy się podczas sobotniej gali High League 2. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna. Na papierze sporym faworytem był Edzio. Nic dziwnego - był starszy, bardziej wysportowany i silniejszy od swojego rywala. Na papierze trudno było szukać jakichkolwiek atutów po stronie Czuuxa.

Zobacz także - kim jest Edzio?

Wynik walki Edzio vs Czuux

Wynik walki Edzio vs Czuux, czyli presja leżała po stronie faworyta. W teorii obaj byli debiutantami i nie należało spodziewać się po nich zbyt wiele, ale nie ulegało wątpliwości, że trenujący od lat sporty siłowe Edzio powinien był bez problemu poradzić sobie ze swoim rywalem. Nie wiadomo jednak było, jak Edzio poradzi sobie z presją i samym wyjściem do klatki.

Opis walki Edzio vs Czuux

I runda

W stójce trafił Czuux, więc po obalenie od razu poszedł Edzio. W parterze zadawał ciosy, starając się uspokoić pojedynek. Jak się okazało, raper zapiął jednak skuteczne duszenie i wygrał przed czasem!

Edzio pokonał Czuuxa przez poddanie, runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 2: