Walka Pasha vs Owca, czyli walka wieczoru gali High League 2. Kto wygrał starcie legendy e-sportu z niezwykle popularnym przedstawicielem sportów siłowych?

Pasha vs Owca High League 2

Pasha vs Owca na High League 2, czyli main event drugiej gali High League. W klatce na zasadach boksu w małych rękawicach spotkali się legendarny gracz e-sportu i popularny zawodnik sportów siłowych, który rozpoznawalność zyskał dzięki działalności na YouTube i Instagramie. Walka Pasha vs Owca wzbudzała ogromne zainteresowanie od momentu, kiedy została ogłoszona. Debiut Pashy był wyczekiwany od dawna, a Owca jest kolejnym przedstawicielem Warszawskiego Koksa, który wszedł do klatki i stoczył pojedynek typu freak fight.

Kto wygrał walkę Pasha vs Owca?

O tym, kto wygrał walkę Pasha vs Owca przekonaliśmy się podczas sobotniej gali High League 2. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Na papierze bukmacherzy większe szansę dawali Pashy, ale nie była to na tyle duża przewaga w kursach, żeby skazywać Owcę na porażkę. Tak naprawdę o obu zawodnikach wiadomo było niewiele. Pasha od dłuższego czasu trenował sporty walki, ale pojedynek odbył się na zasadach boksu w małych rękawicach. Umiejętności parterowe czy różnego rodzaju inne techniki z MMA nie przydały się więc w tym starciu.

Zobacz także - kim jest Owca?

Wynik walki Pasha vs Owca

Wynik walki Pasha vs Owca, czyli trudno było cokolwiek przewidywać. O tym, jak na treningach prezentował się Pasha, nie wiadomo zbyt wiele. Owca natomiast nieco chętniej dzielił się nagraniami ze swoich treningów z trenerem Zbigniewem Raubo, jednak trzeba było pamiętać, że nagrania a faktyczny występ w klatce czy ringu to zupełnie inne tematy. Wynik walki Pasha vs Owca pozostawał więc otwartym pytaniem, a rezultat poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę.

Opis walki Pasha vs Owca

I runda

CO ZA RUNDA! Panowie od początku ruszyli na wymianę. Pod koniec rundy potężnym ciosem trafił Pasha, posyłając przeciwnika na deski. Owca dotrwał do końca starcia, ale wrócił do narożnika na miękkich nogach.

II runda

Pasha! Popularny Papito szybko trafił w drugiej rundzie i Owca nie wstał już z desek!

Pasha pokonał Owcę przez TKO, runda 2

Wyniki pozostałych walk High League 2: