Walka Mini Majk vs Big Jack, czyli jedyna mistrzowska walka na całej gali High League 2. Kto wygrał starcie o pas niskorosłych?

Mini Majk vs Big Jack High League 2

Mini Majk vs Big Jack na High League 2, czyli do tej walki prędzej czy później musiało dojść. Big Jack po tym, jak wygrał swój pojedynek na pierwszej gali High League, stwierdził, że w kolejnym starciu chciałby się zmierzyć z Mini Majkiem. Jak się okazało, nie musiał długo czekać - pojedynek Mini Majk vs Big Jack zaplanowano bowiem na galę High League 2. Była to jedna z najważniejszych walk wieczoru, której stawką był efektowny pas niskorosłych.

Kto wygrał walkę Mini Majk vs Big Jack?

O tym, kto wygrał walkę Mini Majk vs Big Jack, przekonaliśmy się podczas sobotniej gali High League 2. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Na papierze faworytem był Mini Majk, ale Big Jack nie był bez szans. Kursy mogły nieco dziwić, gdyż Mini Majk miał na swoim koncie jedną walkę w MMA - przegraną. Fakt, że jego rywalem był Kruszwil, ale mimo wszystko od tamtej pory nie widzieliśmy go w klatce. Mini Majk twierdził, że poświęcił się treningom i że poczynił spory postęp, mieliśmy okazję zobaczyć na High League 2.

Zobacz także - kim jest Big Jack?

Wynik walki Mini Majk vs Big Jack

Wynik walki Mini Majk vs Big Jack, czyli trudno było przewidzieć, jak będzie wyglądał ten pojedynek. Mini Majk wystąpił przed swoją publicznością. W teorii powinno mu to dodać skrzydeł, ale tego typu aspekty potrafią też być na swój sposób stresujące czy wręcz paraliżujące. Big Jack nie miał nic do stracenia - nie był faworytem, był znacznie mniej popularniejszy od swojego rywala. Jeśli wynik walki Mini Majk vs Big Jack skierowałby się na jego stronę, z pewnością byłby to dla niego ogromny sukces, który przyczyniłby się do zwiększenia jego popularności.

Opis walki Mini Majk vs Big Jack

I runda

Faworyt znacznie celniej trafiał w stójce, spychając przeciwnika do defensywy. Na ostatnie 20 sekund co prawda Big Jack sprowadził, ale nie zdołał poddać rywala. Pierwsza runda dla Mini Majka.

II runda

Druga runda była bardziej wyrównana, jednak ponownie lepszy w stójce był Mini Majk. Co prawda Big Jack starał się obalić, ale nieskutecznie. Drugie starcie dla reprezentanta Krakowa.

III runda

Wydaje się, że w trzeciej rundzie również lepszy był Mini Majk, podkreślając swoją przewagę w stójce i całym pojedynku. Sędziowie nie mieli wątpliwości - wskazali jednogłośny triumf Mini Majka, który został pierwszym w historii mistrzem wśród niskorosłych!

Mini Majk pokonał Big Jacka przez jednogłośną decyzję sędziów

Wyniki pozostałych walk High League 2: