Mini Majk, czyli kolejna gwiazda YouTube'a w świecie walk typu freak fight w naszym kraju. Co wiadomo o ulubieńcu publiczności?

Kim jest Mini Majk?

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wiedział, kim jest Mini Majk. Jego kariera w mediach nabrała jednak błyskawicznego rozpędu i dziś jest jednym z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Mini Majk to youtuber, który popularność zyskał dzięki dołączeniu do Ekipy Friza. Właśnie wtedy ludzie usłyszeli o Mini Majku na szeroką skalę, a po latach mężczyzna korzysta z popularności między innymi tocząc głośne i kasowe walki w formule MMA.

Mini Majk imię i nazwisko

Mini Majk to oczywiście pseudonim mężczyzny. Człon Mini wziął się od jego wzrostu, z kolei Majk wzięło się od imienia Mateusz. Mężczyzna nazywa się Mateusz Krzyżanowski.

Mini Majk wiek

Ile lat ma Mini Majk? Jeśli chodzi o wiek, Mini Majk urodził się w 1995 roku, a konkretniej pod koniec tego roku - w połowie grudnia.

Mini Majk wzrost, waga

Mini Majk jest osobą niskorosłą. Jeśli chodzi o wzrost, Mini Majk mierzy 131 centymetry, według oficjalnych danych na stronie High League, czyli organizacji, w której toczy swoje pojedynki w MMA. Waga Mini Majka to z kolei około 43 kilogramy.

Mini Majk dom dziecka

Mini Majk ma za sobą trudne dzieciństwo. Jak przyznał, jego rodzice byli alkoholikami, co sprawiło, że trafił do domu dziecka w wieku trzech lat wraz ze swoim o rok starszym bratem.

Mini Majk i Ekipa

Mini Majk szerszej publiczności dał się poznać jako członek Ekipy, do której zrekrutował go Karol Wiśniewski, czyli Friz, szef projektu. Friz poszukiwał do składu osoby niskorosłej. Mini Majk zgłosił się i dołączył do Ekipy, dzięki czemu stał się niezwykle popularny i rozpoznawalny. A jak wiadomo popularność i rozpoznawalność niosą za sobą określone korzyści, więc - patrząc na dzieciństwo Mini Majka - z pewnością internetowy projekt już na zawsze odmienił jego życie.

Mini Majk FAME MMA

Popularność niesie za sobą korzyści, do których w dzisiejszych czasach można zaliczyć możliwość stoczenia walki w organizacji typu freak fight, w tym przede wszystkim FAME MMA. A stoczenie walki w FAME MMA = zwiększenie popularności i solidny zarobek. Właśnie na gali FAME MMA 5 Mini Majk stoczył swoją debiutancką walkę w MMA. Jego rywalem był wówczas Marek Kruszel, czyli Kruszwil. Youtuber wykorzystał przewagę warunków fizycznych nad Mini Majkiem i pokonał go w drugiej rundzie ich pojedynku.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Mini Majk High League

Jak się okazało, swój kolejny pojedynek w MMA Mini Majk stoczy w organizacji High League na drugiej gali tej federacji. Jego rywalem był Big Jack, a więc również osoba niskorosła. Big Jack walczył na pierwszej gali High League, pokonując Carlito, z kolei dla Mini Majka występ na lutowej gali był pierwszym występem od debiutanckiej porażki z Kruszwilem.

Mini Majk walka

Walka Mini Majk vs Big Jack wzbudzała spore zainteresowanie. Jak przyznał Mini Majk w jednym z wywiadów, po walce z Kruszwilem postanowił on kontynuować treningi MMA.

Jak się okazało, bukmacherzy się nie mylili. Mini Majk celniej trafiał w stójce swojego rywala i pewnie wypunktował go na pełnym dystansie, zostając tym samym historycznym mistrzem High League, jeśli chodzi o niskorosłych.

Mini Majk partnerka

Dziewczyną Mini Majka jest Paulina Kozłowska, młodsza od niego o siedem lat kobieta. Para zaczęła swój związek w 2021 roku, a Kozłowska dołączyła tym samym do Ekipy.

Mini Majk Instagram

Mini Majk na Instagramie udziela się pod nazwą "_minimajk", gdzie jego konto śledzi imponujące 1,8 miliona obserwujących.


Jak brzmi pseudonim Mateusza Krzyżanowskiego?
Mężczyzna znany jest jako Mini Majk.
Ile lat ma Mini Majk?
Mini Majk urodził się w 1995 roku.