Salim Chiboub jest kolejnym niskorosłym zawodnikiem, który zadebiutuje na freakowej gali w Polsce. Kim jest Salim Chiboub? Ile lat ma Salim Chiboub? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Salim Chiboub?

Salim Chiboub jest niskorosłym zawodnikiem sportów walki. Jego najważniejszym sukcesem jest zostanie mistrzem świata w K1 niskorosłych. Z jego profilu na Instagramie można się też dowiedzieć, że zajmuje on drugie miejsce w rankingu niskorosłych w boksie. Jest reprezentantem Francji. Na co dzień trenuje w Mahmoudi Gym. Jego przydomek to “Mini Gang”.

Salim Chiboub wiek

Salim Chiboub wiek, czyli ile lat ma nowy zawodnik High League? Nie jest znana dokładna data urodzin niskorosłego mistrza świata w K1. Z oficjalnej strony High League wiadomo jednak, że obecnie ma on 31 lat.

Salim Chiboub wzrost

Salim Chiboub wzrost, czyli ile misrzy kolejny rywal Mini Majka? Wzrost Salima, według oficjalnej strony High League, wynosi 142 centymetry.

Salim Chiboub waga

Jak podaje oficjalna strona High League waga reprezentanta Francji wynosi 43 kilogramów. Dokładną wagę Salima Chiboub poznamy jednak dzień przed galą na oficjalnym ważeniu.

Salim Chiboub MMA

Salim Chiboub w MMA, czyli czy walczył on już w tej formule? Niskorosły mistrz świata w K1 swoją pierwszą walkę w MMA stoczy na gali High League 4, która odbędzie się 17 września w Gliwicach. Z dostępnych informacji wiadomo, że do tej pory toczył swoje pojedynki w kickboxingu oraz w boksie.

Salim Chiboub High League

Salim Chiboub jest już czwartym niskorosłym, który wystąpi w federacji High League. Zmierzy się on z Mini Majkiem, dla którego będzie to już trzecia walka w dla HL. Warto zaznaczyć, że stawką walki Salim vs Mini Majk będzie pas mistrzowski.

Zobacz także: Kim jest Mini Majk?

Salim Chiboub walka

Salim Chiboub swoją kolejną walkę stoczy na gali High League 4 17 września w Gliwicach. Będzie to pierwszy występ 31-latka w Polsce. Do tej pory swoje walki Francuz toczył na zasach K1 oraz boksu.

Salim Chiboub K1

Salim Chiboub największe sukcesy odnosił do tej pory w kickboxingu. Reprezentant Francji jest mistrzem świata niskorosłych w tej dyscyplinie.

Salim Chiboub rekord

Jaki rekord ma na ten moment Salim Chiboub. Nie jest niestety znany pełen rekord 31-letniego Francuza. Na stronie boxemag.com można jednak poznać jego rekord w kickboxingu. Wynosi on 2-2-1.

Salim Chiboub Instagram

Salim Chiboub Instagram, czyli czy niskorosły zawodnik ma konto na tej platformie? Niskorosły mistrz świata w K1 prowadzi konto na Instagramie. Mężczyznę można znaleźć pod nazwą @salim_chiboub_official. Obecnie jego poczynania obserwuje prawie 34 tysięcy followersów.


Ile lat ma Salim Chiboub?
Salim Chiboub ma obecnie 31 lat.
Jaki jest wzrost Salima Chiboub? 
Według oficjalnej strony High League wzrost Salima Chiboub to 142 centymetry.