Big Jack to kolejny z uczestników gali Prime Show MMA, ale wcześniej występował w federacji High League. Co wiadomo o zawodniku, który wystąpił w historycznej walce na polskiej scenie freak fightów?

Big Jack wiek, wzrost, waga

Ciężko znaleźć dane na temat Big Jacka w internecie. Wiadomo jednak ile lat ma Big Jack - jest to 19-latek. Jeśli chodzi o wagę, konkretów na ten temat dowiedzieliśmy się podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed pierwszą galą High League. Wówczas okazało się, że waga Big Jacka waży 44 kilogramy.

Kto to Big Jack?

Jest to osoba niskorosła, zawdzięczająca swoją popularność Kruszwilowi, który zaprosił go do udziału w jego YouTube'owej ekipie. Odpowiadając na pytanie, kim jest Big Jack, trzeba więc wskazać, że jest to twórca internetowy, który popularność zyskał, występując w produkcjach innych twórców, dzięki czemu sam stał się rozpoznawalny. Niektórzy doszukują się w przypadku jego kariery podobieństw do Mini Majka, który - jako osoba niskorosła - również zyskał popularność dzięki temu, że dołączył do Ekipy.

Big Jack imię i nazwisko

Big Jack to oczywiście pseudonim mężczyzny, który tak naprawdę nazywa się Maciej Jarema.

Big Jack YouTube

Big Jack nie działa aktywnie na swoim kanale na YouTube. Głównie mogliśmy oglądać go na kanale Kruszwila, gdzie ich YouTube'owe produkcje podbijały internet, a on grał tam spore role. Wydaje się jednak, że z czasem formuła niejako się wyczerpała, a Big Jack zaczął szukać innej drogi. Kruszwil i Kamerzysta przestali tworzyć wspólnie, a Big Jack, który pierwotnie pozostał u Kruszwila, przeniósł się do Kamerzysty.

Big Jack Kamerzysta

Pierwotnie Maciek występował u boku Kamerzysty na kanale Marka. Jak wiemy, Big Jack był częścią ekipy przed dłuższy czas, a następnie występował także w produkcjach samego Kamerzysty. W sieci można było natrafić się na opinie, według których Big Jack zachował się nieelegancko w stosunku do Kruszwila, odchodząc do Kamerzysty, z którym ten był skonfliktowany. 

Big Jack Kruszwil

W dużej mierze to dzięki kanałowi Marka, czyli Kruszwil, narodziła się postać Big Jacka. Wcześniej nie był on tak popularną osobą, więc popularność zawdzięcza to zdecydowanie kanałowi Kruszwila. Trudno oszacować, w jakich stosunkach pozostają dziś Big Jack i Kruszwil, gdyż w internetowym świecie twórców i influencerów wszystko - jak widać po tercecie Kamerzysta, Kruszwil i Big Jack - dynamicznie się zmienia.

Big Jack Punchdown

Big Jack miał już swój debiut w sportach walki. Wystąpił na czwartej edycji gali Punchdown. Zmierzył się on wtedy z Ćwiartsonem. Big Jack nie będzie jednak najlepiej wspominał swojego występu, gdyż przegrał decyzją sędziów. Czy Big Jack wystąpi jeszcze na Punchdown? Przekonamy się przy okazji kolejnych edycji tej popularnej odmiany stójkowej walki.

Big Jack High League

Na High League, czyli gali organizowanej przez Malika Montanę, Big Jack zawalczył z Carlito. Panowie nie darzyli się szczególną sympatią, a na jednej z konferencji Jarema uderzył swojego przeciwnika z liścia. Również na ceremonii ważenia było między nimi gorąco, więc kibice spodziewali się podobnych fajerwerków w klatce. Była to pierwsza walka dwóch osób niskorosłych w Polsce.

Big Jack walka

Big Jack walka, czyli debiut, do którego prędzej czy później musiało dojść. Jarema jest popularny w sieci, a zestawienie go z inną osobą niskorosłą generuje ogromne zainteresowanie. Dodatkowo panowie "zadymili" podczas wywiadów czy konferencji, więc ich pojedynek był jednym z najciekawszych, jeśli chodzi o całą kartę walk pierwszej gali High League.

Jak się okazało, walka potoczyła się po myśli Big Jacka, który w drugiej rundzie rozbił swojego rywala ciosami i zanotował wygraną w debiucie.

Nie pomyśli potoczyła się natomiast walka Big Jacka o pas niskorosłych na drugiej gali High League. Wówczas Jarema musiał uznać wyższość Mini Majka, przegrywając jednogłośną decyzją sędziów.

Big Jack Prime Show MMA

Po porażce z Mini Majkiem Maciej "Big Jack" Jarema stoczył pojedynek w Prime Show MMA 3. Jego rywalem był Janek "Little Johnny" Kempisty. Big Jack zdecydowanie był lepszy w tym starciu i wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Big Jack rekord

Big Jack stoczył do tej pory trzy pojedynki, w tym dwie na High League i jedną w Prime Show MMA. Rekord Big Jacka to dwa zwycięstwa i jedna porażka.

Big Jack Instagram

Maciek jest osobą prowadząco aktywnie swój profil, na którym uzbierał prawie 200 tysięcy followersów. Jego konto, na którym zamieszcza ujęcia zarówno z życia prywatnego, jak i treningów do walk, znajdziecie pod nazwą "bigjack69".


Jak nazywa się Big Jack?
Imię i nazwisko mężczyzny to Maciej Jarema.
Z czego znany jest Big Jack?
Jarema zasłynął z występów w filmach na YouTube takich twórców, jak Kruszwil czy Kamerzysta.