Walka Lexy vs Fagata, czyli co-main event gali High League 2. Kto wygrał starcie dwóch niezwykle popularnych w Polsce influencerek?

Lexy vs Fagata High League 2

Lexy vs Fagata na High League 2, czyli kolejny hitowy pojedynek kobiet na High League. Lexy na pierwszej gali wystąpiła w walce wieczoru, mierząc się z Natsu. Dla Fagaty był to natomiast debiut w klatce. Na papierze, ze względu na większe doświadczenie i przewagę warunków fizycznych faworytką wydawała się więc Lexy, ale nie takie historie i niespodziewane wygrane underdogów widzieliśmy już na galach typu freak fight.

Kto wygrał walkę Lexy vs Fagata?

O tym, kto wygrał walkę Lexy vs Fagata przekonaliśmy się podczas sobotniej gali High League 2. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Na papierze faworytem bez wątpienia było Lexy. Trenowała znacznie dłuższej, jest wyższa od swojej rywalki, miała obycie w klatce dzięki występowi na pierwszej gali High League. W teorii trudno było więc znaleźć jakikolwiek atut po stronie Fagaty. Być może właśnie to mogło być jej największą siłą - fakt, że nikt na nią nie stawia, a cała presja leżała na Lexy, która w debiucie przegrała z Natsu.

Zobacz także - kim jest Lexy?

Wynik walki Lexy vs Fagata

Wynik walki Lexy vs Fagata, czyli Lexy musiała, a Fagata mogła. Jeśli Lexy przegrałaby po raz drugi w karierze, jej atrakcyjność jako zawodniczki freak fight mocno spadnie. Z racji tego, że Lexy polubiła treningi MMA, zapewne ma w planach kolejne starty. Żeby kolejne były tak głośne i kasowe, musiała wygrywać. Natomiast Fagata mogła podejść do tego starcia na luzie, gdyż nikt niczego od niej nie oczekiwał.

Opis walki Lexy vs Fagata

I runda

Walka zaczęła się w stójce, gdzie front kickiem mocno trafiła Lexy, obalając rywalkę i znajdując się z góry. Jak się okazało, w tej płaszczyźnie zakończyła pojedynek, rozbijając Fagatę ciosami!

Lexy pokonała Fagatę przez TKO, runda 1

Wyniki pozostałych walk High League 2: