Walka Karwat vs Super Mario, czyli niedoszły pojedynek gali High League 2. Dlaczego walka nie doszła do skutku?

Karwat vs Super Mario High League 2

Karwat vs Super Mario na High League 2, czyli niedoszła pierwsza walka drugiej gali tej organizacji. Organizatorzy na dzień dobry przygotowali dla kibiców mocne uderzenie - Karwat to utytułowany strongman, z kolei Super Mario to trener personalny, który wywodzi się ze sportów siłowych. Panowie nie byli ze sobą skonfliktowani, jednak po różnego rodzaju wypowiedziach czy słowach na konferencji wytworzyła się między nimi zła krew, co z pewnością dodało atrakcyjności, jeśli chodzi o zainteresowanie walką Karwat vs Super Mario.

Kto wygrał walkę Karwat vs Super Mario?

O tym, kto wygrał walkę Karwat vs Super Mario, mieliśmy przekonać się na początku gali High League 2. Ich pojedynek miał bowiem otworzyć kartę walk drugiej gali. Mogliśmy wytypować naszego faworyta w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Na papierze zdecydowanym faworytem był Konrad Karwat, a Super Mario, czyli Mariusz Sobczak, był jednym z największych underdogów na całej karcie walk.

Zobacz także - kim jest Super Mario?

Wynik walki Karwat vs Super Mario

Wynik walki Karwat vs Super Mario, czyli... do walki nie doszło. Super Mario wycofał się z pojedynku na kilkadziesiąt godzin przed galą z powodu kontuzji. W jego miejsce wskoczył Tarzan, z którym Karwat poradził sobie i którego pokonał, notując debiutanckie zwycięstwo w MMA.

Zobacz także - kim jest Konrad Karwat?

Kto wie, może organizatorzy High League zestawią jeszcze kiedyś pojedynek Karwat vs Super Mario?

Wyniki pozostałych walk High League 2: