Pierwsza gala FAME MMA 17 w tym roku zagości w Tauron Arena Kraków 3 lutego. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk FAME MMA 17 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Kamilem "Szczurek" Łaszczykiem. W Co Main Evencie zobaczymy debiutantów, Wacława "Wac Toja" Osieckiego i Sebastiana Fabijańskiego. Do klatki po raz siódmy w organizacji FAME wejdzie Arkadiusz Tańcula. W walce o pas wagi średniej zmierzy się z Maksymilianem "Wiewiór" Wiewiórką. Świetnie zapowiada się także rozstrzygnięcie konfliktu Szeliga vs Wrzosek. Przed tym jednak będziemy mieć okazję posłuchać wszystkich zawodników na konferencji, którą poprowadzi Hubert Mściwujewski oraz nowa postać w zastępstwie za Sylwestra Wardęgę, z którym federacja nie przedłużyła kontraktu. Kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA 17? O której godzinie konferencja FAME MMA 17? Czy transmisja konferencji FAME MMA 17 online jest za darmo?

Kiedy konferencja FAME MMA 17?

Przed nami pierwsza gala FAME MMA w 2023 roku. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Marcin Dubiel pokonał Mateusza "Tromba" Trąbkę, a Jacek Murański przegrał swój trzeci pojedynek, ulegając Robertowi "Sutonator" Pasutowi. Skupiając się jednak na FAME MMA 17 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (sprawdź: kod promocyjny Betclic) odbędzie się w nadchodzącą środę, 4 stycznia. 

Pierwsza konferencja FAME MMA 17 - godzina

O której godzinie FAME MMA 17 pierwsza konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym I konferencja FAME MMA 17 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie konferencja FAME MMA 17?

Potyczki słowne, face to face i ogłoszenia nowych zawodników zawitają standardowo kolejny raz do znanego hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Pierwsza konferencja FAME MMA 17 będzie otwarta dla publiczności. Jeśli chcesz w niej uczestniczyć, musisz oczywiście zakupić bilet, którego cena na stronie ebilet.pl wynosi 30 PLN.

Transmisja konferencji FAME MMA 17

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio w hotelu Hilton w Łodzi, transmisja online konferencji FAME MMA 17 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja pierwszej konferencji FAME MMA 17 jest zupełnie darmowa i nie trzeba nabywać na nią PPV.

Kto na konferencji FAME MMA 17?

Pełna karta walk FAME MMA 17 nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, kto na pewno wystąpi na pierwszej konferencji FAME MMA 17. Kilka dni przed konferencją na Instagramie FAME MMA pojawiła się informacja, że w main evencie zobaczymy Amadeusza "Ferrari" Roślika i Kamila "Szczurek" Łaszczyka. Z pewnością czołowy zawodnik i influencer w Polsce oraz niepokonany w zawodowej karierze pięściarz przyciągną uwagę fanów, a szczególnie Amadeusz, o którym ostatnio zrobiło się głośną za sprawą transmisji z Tajlandii oraz konflikcie z Mają Staśko, która pomówiła go o bycie transfobem.

W drugim sportowym pojedynku o pas wagi średniej zobaczymy Arkadiusza Tańculę oraz Maksymiliana "Wiewiór" Wiewiórkę. Obaj panowie zaznali tylko jedną porażkę w federacji FAME i są w dobrej formie. W Co Main Evencie zadebiutują dwaj raperzy. Wacław "Wac Toja" Osiecki i Sebastian Fabijański to pojedynek, który może okazać się mocno "dymogennym" na konferencji, gdyż dobrze wiemy co o przedstawicielach new school'u sądzi Fabijański. Zobaczymy, co do powiedzenia na ten temat ma "Alterboy".

Poza tym ogłoszono również starcie topowego streamera i youtubera, Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolek" Dąbrowskim. To zestawienie gwarantuje emocje, gdyż panowie mają ze sobą realny konflikt, który ciągnie się od 2016 roku. Na pierwszej konferencji FAME MMA 17 poznamy także bliżej współtwórcę kanału Abstrachuje, Cezarego "Czarmagedon" Jóźwika, który w debiucie zawalczy z Tomaszem "Gimperem" Działowym.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 4 stycznia na konferencji FAME MMA 17 to: Filip "Filipek" Marcinek, Robert Karaś, Marcin "Polish Zombie" Wrzosek i Piotr "Szeli" Szeliga.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Kiedy konferencja FAME MMA 17?
Pierwsza konferencja FAME MMA 17 odbędzie się w środę 4 stycznia 2023 roku.
FAME MMA 17 konferencja o której godzinie?
Początek transmisji konferencji FAME MMA 17 został zaplanowany na godzinę 20:00.
Gdzie konferencja FAME MMA 17?
Konferencja FAME MMA 17 odbędzie się w łódzkim hotelu Hilton.