Bukmacher Fuksiarz szybko usiłuje zdobyć przychylność nowych klientów. Jedną z kategorii działań promocyjnych, która cieszy się niesłabnącą popularnością, pozostaje opcja na grę bez podatku. Promocję, jaką stanowi gra bez podatku Fuksiarz powinien potraktować jako skuteczny mechanizm budowy zaufania swoich graczy. Czy zatem da się skorzystać z tak lubianej funkcji u tego bukmachera?

Fuksiarz zakłady bez podatku - czy są dostępne?

Obecnie Fuksiarz nie posiada oferty bez podatku. Nie wiadomo też czy w przyszłości się to zmieni. W swojej krótkiej historii bukmacher nie zaoferował jeszcze tego typu promocji. Pozostaje nam jedynie zaczekać na to, aż to się stanie. Możliwe, że dział promocji zdecydował się skupić na innych elementach. To zaś oznacza, że gdy jeszcze brakuje omawianych zakładów bez podatku, możemy cieszyć się np. cashbackiem.

Fuksiarz bez podatku — na co możemy liczyć?

To, czy Fuksiarz ma zakłady bez podatku w planie, pozostanie niewiadomą do chwili opublikowania informacji przez właścicieli firmy. Można natomiast wysuwać przypuszczenie o włączeniu tej możliwości do oferty. Wypowiedzi kierownictwa dają do zrozumienia, że Fuksiarz nie chce tracić czasu. Mozolne zdobywanie zaufania klientów nie wydaje się atrakcyjną opcją. Sama bogata oferta na zakłady, a nawet atrakcyjne kursy, nie przeciągną stałych klientów innych bukmacherów w rankingu na stronę nowego podmiotu.

Dlatego gra bez podatku Fuksiarz byłaby doskonałą propozycją pod względem marketingowym. Przynosiłaby także wymierne korzyści dla graczy, którzy z pewnością odpowiedzieliby wysokim zaangażowaniem w zawieranie kuponów. Na tę chwilę pozostaje więc korzystanie z innych zalet bukmachera jak np. zakład bez ryzyka dostępny dla nowych graczy z kodem promocyjnym Fuksiarz.

Zakłady bez podatku Fuksiarz - przewidywania

Oferta Fuksiarz bez podatku swoim zakresem powinna nawiązywać do propozycji czołowych firm bukmacherskich na rynku. Szlak został tu przetarty przez gigantów takich jak STS czy Fortuna, jednak to nie oni wyznaczają najlepsze standardy. Na przykład TOTALbet oferuje stałą promocję na grę bez podatku, zwiększając wygrane o 14% dla każdego kuponu z minimum 3 zdarzeniami. Jeszcze lepiej grę bez podatku potraktował Betclic, oferując zwiększone wygrane na wszystkich zakładach SOLO lub AKO bez wymagań kursowych!

Chociaż zakrojona na szeroką skalę promocja u bukmachera Fuksiarz przysporzyłaby mu szerokie grono klientów, wątpliwe jest, czy bukmacher zdecyduje się na tak duże zaangażowanie kapitału.

Bardziej prawdopodobną opcją staje się stworzenie oferty Fuksiarz bez podatku w ograniczonych ramach czasowych. Może to być standardowe Happy Hours, obowiązujące w stałych dniach tygodnia, jak w Fortunie. Niektórzy bukmacherzy z powodzeniem wykorzystują taki model gry bez podatku, przyciągając na swoją stronę internetową bardzo wielu graczy. Dzięki temu o Fuksiarzu opinie mogłyby być jeszcze bardziej przychylne.


Czy bukmacher Fuksiarz oferuje grę bez podatku?
Obecnie Fuksiarz nie oferuje gry bez podatku.