Fuksiarz proponuje swoich graczom szybkie i bezproblemowe wypłaty. W jaki sposób mogę wypłacić pieniądze z mojego konta w Fuksiarz? Jakie są metody płatności? O tym dowiesz się w poniższym tekście.

Jak wypłacić środki w Fuksiarz

Zlecenie wypłaty w Fuksiarz jest naprawdę proste. Wystarczy, że wykonasz kilka poniższych kroków:

 1. Zaloguj się na swoje konto w Fuksiarz
 2. Rozwiń opcje swojego konta
 3. Znajdź opcję "Wypłata"
 4. Wpisz kwotę wypłaty (min. 5 PLN)
 5. Naciśnij przycisk "Wypłata"
 6. Gotowe! Środki zostaną przelane na numer konta podany podczas weryfikacji

Szybkie wypłaty Fuksiarz

Fuksiarz przygotował dla nas szybkie wypłaty. Co to oznacza? Środki znajdą się na naszym rachunku bankowym w ciągu maksymalnie 15 minut od zrealizowania przez bukmachera wypłaty. Wypłaty operator realizuje codziennie między 08:00 a 23:00 zgodnie z kolejnością wpłynięcia zgłoszeń.

Pamiętaj, że pierwsza wypłata środków z naszego konta łączy się z dodatkową weryfikacją danych, co w praktyce oznacza, że czas jej realizacji może być nieco wydłużony.

 Szybkie wypłaty w Fuksiarz obsługują m.in.:

 • ING
 • Millennium
 • mBank
 • Alior Bank
 • Nestbank
 • Credit Agricole
 • Bank Pekao
 • PKO Bank Polski

To tylko kilka z banków, które oferują szybkie wypłaty w Fuksiarz.

Ile trwają szybkie wypłaty Fuksiarz

Bukmacher deklaruje, że wypłaty dla większości klientów realizuje w maksymalnie 15 minut. W ostatnim czasie coraz więcej graczy dostrzega użyteczność takiej funkcjonalności. Zapoznaj się z Fuksiarz opinie, aby być na bieżąco z ocenami graczy.

Minimalna kwota wypłaty

Minimalna kwota wypłaty w Fuksiarz wynosi 5 PLN. Biorąc pod uwagę, że spora część operatorów oferuje wypłaty od niższych kwot, można stwierdzić, że ten próg mógłby być nieco niższy. Z drugiej jednak strony na polskim rynku są także operatorzy, którzy wymagają jeszcze wyższych kwot.

Jak wypłacić wygraną w Fuksiarz - krok po kroku

Możemy wypłacić tylko środki znajdujące się na saldzie głównym. W tym celu wykonaj poniższe kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto
 • Rozwiń opcje swojego konta
 • Kliknij przycisk "Wypłata"
 • Wprowadź kwotę wypłaty
 • Potwierdź ponownie klikając przycisk "Wypłata"

Jak wypłacić bonus

U bukmachera Fuksiarz, jak i u wszystkich innych operatorów w Polsce, nie mamy możliwości wypłaty bonusu. Bukmacher oferuje jednak zakład bez ryzyka do 50 PLN. Jeśli chcesz, by środki bonusowe trafiły na saldo główne, musisz wykonać wymagany obrót. W tym celu postaw pierwszy kupon AKO za stawkę min. 50 PLN (co najmniej 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.60). Jeśli przegrasz, środki trafią na saldo główne i będziesz mógł je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

W związku z tym warto rozważyć rejestrację przy wykorzystaniu kodu promocyjnego Fuksiarz. W ten sposób uzyskamy cenne bonusy powitalne. Jeżeli dokonamy wymaganego obrotu, środki z salda bonusowego trafią na saldo główne. Wówczas możemy dokonać wypłaty.

Metody wypłat

Zlecona przez nas wypłata trafi na numer konta, który podaliśmy bukmacherowi podczas weryfikacji naszego konta. Zgodnie z deklaracjami operatora, w większości przypadków środki znajdą się na naszym koncie w ciągu maksymalnie 15 minut.

Metody płatności

Fuksiarz wysłuchał opinii graczy i wprowadził do swojej oferty kilka nowych metod płatności. Dzięki temu możemy dokonywać wpłat za pomocą chociażby Przelewów24 czy BLIK.

Wszystkie wpłaty co do zasady znajdą się na naszym koncie natychmiast. Bukmacher nie pobiera prowizji przy żadnej transakcji. Z pewnością warto podkreślić, że depozyt jest dostępny całą dobę, a minimalna wpłata przy większości metod to 1 PLN. 

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Najczęstsze problemy z wypłatą

Wypłacając środki z konta Fuksiarz nie powinniśmy mieć żadnych problemów. Warto jednak pamiętać, że przed pierwszą wypłatą bukmacher weryfikuje, czy jesteś właścicielem rachunku bankowego przypisanego do konta gracza. Fuksiarz poprosi nas o przesłanie wyciągu z konta lub potwierdzenie innej transakcji płatniczej, na której będą widoczne niezbędne dane. Problemy z wypłatą możemy mieć także, jeżeli:

 • Istnieje podejrzenie, że z konta może korzystać osoba nieuprawniona
 • Naruszyliśmy lub jesteśmy podejrzani o naruszenie regulaminu, lub popełnienie przestępstwa
 • Wcześniej dokonaliśmy samo wykluczenia z gry u bukmachera
 • W większości przypadków jedynym problemem będzie wymagany obrót od depozytu. Warto wpłacać jedynie takie środki, które jesteśmy zdecydowani przeznaczyć na grę