Zakład bez depozytu to jeden z ulubionych bonusów. Pozwala on na zapoznanie się z możliwościami bukmachera bez konieczności inwestowania własnych środków. Sprawdzamy, czy w Fuksiarz freebet jest dostępny. Bukmacher ten jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku. Taka promocja mogłaby zachęcić nowych klientów do rejestracji.

Fuksiarz freebet - jak odebrać?

W Fuksiarzu freebety możesz zyskać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to oczywiście rejestracja konta przez aplikację Fuksiarza, a drugi to promocje tymczasowe na popularne spotkania piłkarskie lub inne wydarzenia sportowe.

Freebet

10 PLN
Minimalny depozyt

Brak

Czas na wykorzystanie

72 godziny
Obrót 

1x, kupon AKO z kursem poj. zdarzenia min. 1.40

Skupiając się jednak na tym pierwszym sposobie, freebet 10 PLN otrzymasz po rejestracji konta przez aplikację z kodem promocyjnym Fuksiarz o treści TYPERVIP. Pamiętaj też o pełnej weryfikacji konta, ponieważ samo konto tymczasowe nie wystarczy, aby cieszyć się z darmowych środków.

Po weryfikacji freebet należy przeznaczyć w ciągu 72 godzin na zawarcie zakładu AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.40. Wygrana z freebetu nie podlega warunkom obrotu, a środki można od razu wypłacić lub grać za nie dalej.

Jak skorzystać z freebetu u Fuksiarza?

Aby odebrać bonus bez depozytu u Fuksiarza oraz pozostałe bonusy, niezbędne jest założenie konta. Doświadczonym typerom cały proces nie powinien jednak sprawić trudności, gdyż nie różni się wiele od tego, co można spotkać w pozostałych serwisach.

Jak odebrać freebet Fuksiarz krok po kroku?

  • Przejdź do formularza rejestracyjnego
  • Wprowadź nr telefonu, e-mail oraz ustal hasło
  • Następnie w drugim kroku wpisz dane osobowe, w tym numer PESEL
  • Potwierdź rejestrację poprzez link aktywacyjny otrzymany mailowo
  • Gotowe, Twoje konto w Fuksiarz zostało utworzone!

Warto również pamiętać, by dokonać pełnej weryfikacji. Tylko to umożliwi dokonywanie wypłat oraz odebranie freebetu o wartości 10 PLN. Konto tymczasowe obowiązuje przez 30 dni i pozwala na dokonywanie depozytów do 5 000 PLN. Do zweryfikowania się niezbędne jest wprowadzenie numeru konta bankowego, serii i numeru dowodu osobistego. Dodatkowo należy przesłać skan dokumentu z obu stron.


Czy bukmacher Fuksiarz posiada freebet bez depozytu? 
Tak, za rejestrację przez aplikację bukmachera można zyskać darmowe 10 PLN.
Jakie freebety Fuksiarz posiada w pakiecie powitalnym?
Nowi gracze oprócz freebetu za rejestrację w aplikacji mogą liczyć na freebety w ramach promocji okazjonalnych na najważniejsze wydarzenia sportowe.