Zakład bez depozytu to jeden z ulubionych bonusów. Pozwala on na zapoznanie się z możliwościami bukmachera bez konieczności inwestowania własnych środków. Sprawdzamy, czy w Fuksiarz freebet jest dostępny. Bukmacher ten jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku. Taka promocja mogłaby zachęcić nowych klientów do rejestracji.

Fuksiarz bonus bez depozytu - czy jest dostępny?

Bonus bez depozytu Fuksiarz to rodzaj promocji, która mogłaby cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród nowych graczy. Największą zaletą freebetu jest brak konieczności wpłacania własnych środków na konto gracza. Obecnie Fuksiarz nie oferuje takiej promocji. W związku z tym nie możemy liczyć na możliwość obstawiania bez dokonania depozytu.

Fuksiarz freebet - jakie są dostępne promocje?

To, że Fuksiarz nie oferuje standardowego freebetu, który działałby bez depozytu, nie oznacza, że to jednocześnie kończy temat bonusów. W pierwszej kolejności warto pamiętać o promocji powitalnej dostępnej z kodem promocyjnym Fuksiarz. Bonusem jest zakład bez ryzyka 50% do 500 PLN. Co ważne środki otrzymane w przypadku niepowodzenia kuponu nie podlegają obrotowi. Jakie warunki trzeba spełnić, by postawić zakład bez ryzyka?

 • Minimum dwa zdarzenia
 • Kurs każdego zdarzenia, co najmniej 1.60
 • Min. stawka kuponu 50 zł

Fuksiarz freebet 50 PLN w aplikacji

Każdy z klientów niezależnie od swojego stażu może skorzystać z promocji w aplikacji Fuksiarz. Bonusem jest freebet 50 PLN. Można go uzyskać w kilku prostych krokach:

 • Zainstaluj aplikację Fuksiarz na Android lub iOS
 • Postaw zakład z apki za co najmniej 25 PLN
 • Po jego rozliczeniu otrzymasz freebet 50 PLN ważny przez 72 h

Co ważne freebet można wykorzystać na kuponie AKO, gdzie kurs każdego zdarzenia wynosi minimum 1.40. Jeśli zakład okaże się wygrany, to na konto trafia zysk netto (bez stawki freebetu). Otrzymane środki da się wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Należy jednak pamiętać, by w oknie z utworzonym kuponem oznaczyć pole freebet.

fuksiarz freebet

Fuksiarz darmowy zakład 20 PLN na La Ligę

Od początku sezonu 2023-24 Fuksiarz jest sponsorem hiszpańskiej ligi piłkarskiej La Liga. Dzięki temu możemy liczyć na atrakcyjną ofertę dotyczącą tych rozgrywek. Dodatkowo bukmacher przewidział również promocję dla swoich klientów. Dokładnie jest to w Fuksiarzu darmowy zakład 20 PLN. W tym celu wystarczy się zarejestrować i dokonać pierwszego depozytu. Jest to więc bonus tylko dla nowych graczy. Jak otrzymać darmowy zakład na ligę hiszpańską?

 • Zarejestruj się
 • Wpłać depozyt min. 50 PLN
 • Postaw kupon AKO na La Ligę z kursami min. 1.40 dla każdego zdarzenia oznaczając opcję Freebet

Jeśli zakład okaże się wygrany to środki na Twoje konto i będziesz mógł je wypłacić lub grać dalej. Oznacza to, że nie obowiązuje żaden obrót. Pamiętaj, że w przypadku wygranej otrzymasz kwotę netto, czyli wygraną minus stawka.

Jak odebrać freebet u Fuksiarza?

Aby móc cieszyć się wszystkimi benefitami, które oferuje Fuksiarz, najpierw niezbędne jest założenie konta. Doświadczonym typerom cały proces nie powinien jednak sprawić trudności, gdyż nie różni się wiele od tego, co można spotkać w pozostałych serwisach. Jak przejść przez rejestrację krok po kroku w Fuksiarzu?

 • Kliknij Rejestracja w prawym górnym rogu strony
 • Wprowadź nr telefonu, e-mail oraz ustal hasło
 • Następnie w drugim kroku wpisz dane osobowe, w tym numer PESEL
 • Potwierdź rejestrację poprzez link aktywacyjny otrzymany mailowo
 • Gotowe, Twoje konto w Fuksiarz zostało utworzone!

Warto również pamiętać, by dokonać pełnej weryfikacji. Tylko to umożliwi dokonywanie wypłat. Konto tymczasowe obowiązuje przez 30 dni i pozwala na dokonywanie depozytów do 5 000 PLN. Do zweryfikowania się niezbędne jest wprowadzenie numeru konta bankowego, serii i numeru dowodu osobistego. Dodatkowo należy przesłać skan dokumentu z obu stron.


Czy bukmacher Fuksiarz posiada freebet bez depozytu? 
Nie, u bukmachera Fuksiarz nie występuje freebet bez depozytu.
Jakie freebety Fuksiarz posiada w pakiecie powitalnym?
Nowi gracze oprócz zakładu bez ryzyka otrzymują freebet 50 PLN w aplikacji oraz freebet 20 PLN na LaLigę.