Jak wygląda rejestracja u bukmachera Fuksiarz? W tym artykule opisujemy cały proces i przedstawiamy jak odebrać w Fuksiarzu bonus za założenie konta. Jak najlepiej założyć konto w Fuksiarzu i ile to trwa? Wyjaśniamy wszystko krok po kroku i pokazujemy, jak przebiega rejestracja w Fuksiarz.

Fuksiarz rejestracja - jak założyć konto?

Rejestracji w Fuksiarzu można dokonać klasycznie za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji mobilnej. Założenie konta w Fuksiarzu jest w pełni darmowe i zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Jak rozpocząć rejestrację w Fuksiarzu:

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego
 2. Wypełnij wszystkie niezbędne informacje
 3. Kliknij napis Załóż konto
 4. Zweryfikuj adres e-mail
 5. Ustal limity na grę
 6. To wszystko, możesz grać w Fuksiarzu

Fuksiarz rejestracja krok po kroku

Aby utworzyć w Fuksiarzu konto i cieszyć się ze wszystkich aktywnych promocji, wystarczy kliknąć w poniższy baner, który przekieruje Cię bezpośrednio do formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w baner kod promocyjny Fuksiarz: TYPERVIP będzie już aktywny. Kod ten gwarantuje najwyższy bonus powitalny do 260 PLN, w tym darmowy freebet 10 PLN, jeśli rejestrujesz się w Fuksiarzu za pomocą aplikacji mobilnej.

 

Fuksiarz rejestracja - krok 1

Proces rejestracji w Fuksiarzu przedstawimy na podstawie aplikacji mobilnej, gdyż jest to najkorzystniejsza forma założenia konta, dzięki której gracze otrzymują dodatkowy freebet Fuksiarz 10 PLN. W pierwszym kroku wymagane jest uzupełnienie podstawowych danych takich jak:

 • adres e-mail
 • numer telefonu

Należy też zaakceptować zgody marketingowe w celu otrzymywania informacji o najnowszych bonusach i promocjach.

Rejestracja Fuksiarz - krok 2

W kolejnym kroku należy wprowadzić hasło. Powinno ono składać się z co najmniej 8 znaków (z rozróżnieniem wielkości liter). W haśle trzeba zawrzeć przynajmniej 1 wielką literę i 1 małą literę i 1 cyfrę.

Następnie należy zaakceptować oświadczenie dotyczące naszej pełnoletności i prawdziwości podawanych przez nas danych osobowych, a także potwierdzić, że zapoznaliśmy się szczegółowo z regulaminem i polityką prywatności.

Fuksiarz rejestracja - krok 3

Na koniec czeka nas uzupełnienie dodatkowych danych:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Kraj pochodzenia
 • PESEL

Należy również zaznaczyć chęć aktywacji konta za pośrednictwem e-maila i otrzymania bonusu powitalnego. Po wykonaniu tych trzech kroków nasze konto tymczasowe zostanie utworzone. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do pełnej oferty bukmachera oraz otrzymasz zakład bez ryzyka do 50 PLN, a także cashback bez końca do 200 PLN.

Pamiętaj, że konto tymczasowe ma jednak swoje ograniczenia. Pozwala na grę przez 30 dni i do kwoty 5000 PLN. Ponadto bez pełnej weryfikacji nie dostaniesz darmowego freebetu o wartości 10 PLN, jeśli założyłeś konto przez aplikację mobilną.

Fuksiarz weryfikacja tożsamości po rejestracji

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego w Fuksiarzu uzyskamy konto przejściowe, które pozwala obstawiać zakłady przez 30 dni i korzystać z wszystkich bonusów dla zalogowanych graczy, ale nie daje możliwości wypłaty środków na konto bankowe oraz otrzymania wspomnianego wcześniej darmowego freebeta. Aby zdjąć te ograniczenia, należy dokonać pełnej weryfikacji konta.

Jak potwierdzić swoją tożsamość?

 • Zaloguj się na swoje konto gracza przez stronę lub aplikację
 • W prawym górnym rogu kliknij na ikonkę profilu
 • Następnie wejdź w zakładkę "TWOJE DANE"
 • Wprowadź miasto, adres zamieszkania i kod pocztowy
 • Wybierz rodzaj dokumentu tożsamości i wpisz numer dokumentu
 • Wgraj zdjęcie dokumentu tożsamości (przednia i tylna strona)
 • Poniżej podaj numer rachunku bankowego, na który będziesz przesyłał środki z wygranych zakładów i bonusów

Po dodaniu dokumentu pozostaje czekać na weryfikację ze strony pracowników Fuksiarza. Trwa ona zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut, ale wszystko zależy od pory dnia i tygodnia. Informację o pozytywnej weryfikacji konta otrzymasz drogą mailową lub SMS-em.

Od tej chwili Twoje konto przekształci się z tymczasowego na stałe. W zamian otrzymasz freebet 10 PLN pod warunkiem, że rejestracja przebiegła w aplikacji mobilnej, w każdej chwili wypłacisz środki, a także będziesz mógł obstawiać bez limitu.

Fuksiarz rejestracja na stronie mobilnej

Mniej popularny, ale także możliwy sposób, by założyć konto w Fuksiarzu to rejestracja z poziomu przeglądarki internetowej na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym. Rejestracja w takiej formie nie będzie znacząco odbiegać od tej na komputerze lub oryginalnej aplikacji bukmachera.

Logowanie Fuksiarz

Proces logowania w Fuksiarzu wygląda następująco:

 • Wejdź na fuksiarz.pl
 • Kliknij w czerwony przycisk "Zaloguj się"
 • Podaj adres e-mail i hasło
 • Kliknij przycisk "Zaloguj się" i korzystaj ze swojego konta

Jeśli zapomniałeś swojego hasła, to Fuksiarz dostarcza funkcję jego odzyskania. Po kliknięciu odpowiedniego odnośnika, na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymasz wiadomość, zawierającą link do zresetowania hasła.

W przypadku problemów z zalogowaniem, bądź zapomnienia adresu e-mail, czy loginu możesz skorzystać z pomocy Obsługi Klienta.

Ciekawą funkcję logowania dostarcza apka Fuksiarza. Nie musisz każdorazowo wpisywać swoich danych logowania, wystarczy PIN. Jeśli posiadasz smartfon lub inne urządzenie mobilne z czytnikiem linii papilarnych, to w ciągu ułamka sekundy zalogujesz się na konto za pośrednictwem odcisku palca.

Bonusy za rejestrację w Fuksiarzu

Nowi gracze mogą liczyć na niezwykle atrakcyjną ofertę powitalną od Fuksiarza. Z jakich promocji możemy skorzystać u oficjalnego partnera Kanału Zero?

Darmowy freebet 10 PLN

Tylko za pełną rejestrację za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fuksiarza gracze zgarniają darmowe środki w wysokości 10 PLN. Bonus można przeznaczyć na zakład z oferty przedmeczowej lub na żywo. Należy pamiętać, że musi to być kupon AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami, a kurs pojedynczej selekcji nie może być mniejszy niż 1.40. Freebet jest aktywny przez 3 dni od momentu przyznania go na konto po prawidłowej weryfikacji danych osobowych.

Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN

Nasz pierwszy postawiony po rejestracji zakład będzie chroniony. W praktyce oznacza to, że w przypadku porażki cała stawka wróci na konto depozytowe, a środki będziemy mogli od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Zasady zakładu bez ryzyka w Fuksiarzu są niezwykle proste:

 • Zasil konto kwotą minimum 50 PLN
 • Obstaw pierwszy kupon AKO za co najmniej 50 PLN
  - minimum 2 zdarzenia
  - kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.60
 • Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz pełen zwrot stawki 50 PLN

Zakład bez ryzyka nie podlega warunkom obrotu. Polecamy również rejestrację konto z kodem promocyjnym TOTALBet z uwagi na fakt, że otrzymujemy aż 3 zakłady bez ryzyka bez konieczności obrotu!

Cashback bez limitu do 200 PLN

Z drugiego cashbacku mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy utworzyli konto tymczasowe. Przy każdym nietrafionym kuponie z oferty "Cashback" bukmacher zwraca określony procent stawki postawionej na zakład:

Liczba zdarzeń

Zwrot stawki

1

1%
2

2%

3

3%
4

4%

5

5%
6

8%

7

12%
8

15%

9

17%
10-19

20%

20-29

35%
30

50%

Maksymalnie można uzyskać zwrot do 200 PLN za każdy kupon, a ich liczba jest nieograniczona. W tej promocji również nie obowiązuje obrót, a przyznane środki w formie cashbacku można od razu wypłacać.

Bonusy po rejestracji w Fuksiarzu

Masz już pełny przegląd jak założyć konto w Fuksiarzu i jakie bonusy otrzymasz na start. Teraz czas na przedstawienie kilku promocji dla stałych graczy.

Cashback na sporty wirtualne

Każdy przegrany kupon z oferty na sporty wirtualne to gwarancja 3% zwrotu użytej stawki. W promocji biorą udział zakłady ze zdarzeniami na sporty wirtualne z kursem nie mniejszym niż 1.20. Maksymalna stawka jednego kuponu nie może przekroczyć 2000 PLN. Zatem maksymalny cashback za każdy kupon to 60 PLN. Liczba zakładów w ciągu dnia jest nieograniczona.

Podobnie jak w zakładzie bez ryzyka i cashbacku bez końca zwrócone środki nie muszą być obracane. To oznacza, że możesz je przelać na konto bankowe lub grać za nie dalej.

Mega Boost

Codziennie bukmacher wprowadza do oferty zakłady z kursem dużo wyższym niż w podstawowej ofercie. Promocja dostępna jest dla każdego zarejestrowanego w Fuksiarzu gracza. Aby z niej skorzystać, należy wejść w zakładkę "Boost" i wybrać zdarzenia z podniesionym kursem, aby zwiększyć potencjalną wygraną.

Kolekcjoner

Możliwość wygrania biletu VIP na mecz Polski z Francją na Euro 2024 czy ponad 33 tysiące złotych we freebetach. Promocja "Kolekcjoner" trwa do 16 czerwca. O co w niej chodzi?

 • Dołącz do promocji na stronie lub w aplikacji
 • Zdobywaj punkty w rankingu za każdy postawiony kupon AKO z kursem min. 2.50
 • Skorzystaj ze specjalnych mnożników

Wpłaty i wypłaty po rejestracji Fuksiarz

Aby dokonać wpłaty środków, trzeba posiadać tymczasowe konto w Fuksiarzu. Jeśli jednak w przyszłości będziemy chcieli wypłacić pieniądze na nasze kontro bankowe, potrzebne będzie w pełni zweryfikowane konto, a więc takie, które wymaga uzupełnienia szczegółowych danych i przesłania skanu obu stron dokumentu tożsamości.

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 20 PLN
revolut Revolut
open_banking Open Banking
apple_pay Apple Pay
neteller Neteller
click_to_pay Click to Pay
skrill Skrill
paypal PayPal
Rozwiń wszystkie

Jeśli już mamy zweryfikowane przez pracowników konto, wchodzimy w zakładkę "Wpłata" i ustalamy kwotę depozytu, metodę płatności, a następnie klikamy "Wpłać". Dalej postępujemy zgodnie ze wskazówkami, jakie dostajemy. Minimalna kwota wpłaty to 1 PLN dla wszystkich metod płatności.

Jak dokonać wypłaty środków?

Możemy to zrobić tylko na osobiste konto bankowe. W tym celu wchodzimy w zakładkę "Wypłata" i wpisujemy kwotę, jaką chcemy przelać. Fuksiarz szybkie wypłaty realizuje za pośrednictwem następujących banków:

 • Bank Pekao
 • Inteligo
 • Bank PKO
 • Santander
 • ING
 • Millenium
 • BNP Paribas
 • Volkswagen
 • Nest Bank
 • Get IN Bank
 • BOŚ Bank
 • Alior Bank
 • Credit Agricole
 • Toyota Bank

Minimalna kwota wypłaty to 5 PLN.

Fuksiarz rejestracja - podsumowanie

Założenie konta w Fuksiarzu jest rzeczą niezbędną do obstawiania i wykorzystywania wszelakich promocji. Rejestracja w Fuksiarzu jest dostępna na stronie internetowej, aplikacji mobilnej lub stronie mobilnej. Bez względu na to, gdzie będziesz tworzył konto, jest to proces w pełni darmowy i zajmuje nie więcej niż dwie minuty.

Rejestracja nowego konta w Fuksiarzu wiąże się z możliwością odebrania bonusu powitanego. Jeśli użyjesz naszego kodu TYPERVIP za pośrednictwem aplikacji mobilnej, będziesz dodatkowo mógł skorzystać z darmowego freebetu o wartości 10 PLN. Łącznie zyskasz 260 PLN, w tym zakład bez ryzyka ze stu procentowym zwrotem do 50 PLN bez obrotu!