Bukmacher Fuksiarz uruchomił serwis internetowy w pierwszej połowie 2021, dlatego opinie o jego działalności można brać już na serio. Początkowo nie chcieliśmy wystawiać pochopnej decyzji w kwestii technicznej oraz samej oferty. Zawsze lepiej poczekać na rozwój wydarzeń, niż publikować nieprecyzyjne informacje. Fuksiarz opinie graczy zaczął z pewnością sprawdzać na długo przed rozpoczęciem działalności. Wiemy, że właściciele mają licencję na organizowanie zakładów przez Internet. To oznacza, że skupiają się tylko na dopieszczeniu oferty online. Strzałem w dziesiątkę było podjęcie współpracy z jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce – Krzysztofem Stanowskim. Jego grupa Weszło, Twitter, Instagram i obecność w Kanale Sportowym potrafią wykręcać ogromne zasięgi. To rzecz jasna cieszy założycieli bukmachera Fuksiarz, którzy z każdym miesiącem mogą liczyć na przyrost nowych graczy. Ci po wypróbowaniu oferty dzielą się opiniami o Fuksiarzu na grupach i forach bukmacherskich.

Fuksiarz opinie – strona internetowa

Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, bo ono ma wpływ na to, czy osoba zainteresuje się danym bukmacherem. Gracz, wchodząc na oficjalną stronę internetową, musi widzieć, że właściciele podjęli wszelkich prób na dopracowanie jej funkcjonalności. Jakie zatem Fuksiarz opinie otrzymuje na temat witryny? Najczęściej klienci dostrzegają intuicyjność i brak niepotrzebnych reklam oraz banerów. Na samej górze mamy dostęp do zakładów przedmeczowych, oferty na żywo, sportów wirtualnych i gier karcianych. Miłośnicy wszelakich bonusów i promocji bez problemu odnajdą zakładkę „Promocje”. W prawym górnym rogu możemy zalogować się na konto lub jeśli go nie posiadamy zarejestrować się z kodem promocyjnym Fuksiarz.

Sama szata graficzna strony jest przyjemna dla oka. Dominuje kolor czerwony i biały, ale są to bardzo delikatne barwy. Fuksiarz opinie wziął sobie do serca również w kwestii rozmieszczenia najważniejszych kategorii. Po lewej stronie można wybierać spośród najpopularniejszych rozgrywek, a poniżej znajduje się rozpiska ponad 30 różnych dyscyplin. Z prawej strony widnieje kupon ze stawką i kwotą ewentualnej wygranej. W centralnym punkcie pojawiają się okienka z aktualnymi promocjami i funkcjami oraz lista spotkań na żywo. Wszystko jest ładnie uporządkowane i według naszej opinii Fuksiarz nie powinien tego zmieniać.

Czy warto obstawiać na Fuksiarzu?

Najistotniejszy element każdej firmy bukmacherskiej to oferta zakładów. Odpowiednio rozbudowane zakłady, to podstawa, jeśli bukmacher realnie myśli o konkurowaniu z bardziej doświadczonymi graczami w tej branży. Fuksiarz jako stosunkowo nowy podmiot na rynku zaimponował wszystkim już od startu. Serwis korzysta z systemu SBtech, z którego czerpią korzyści także inne firmy bukmacherskie. To gwarantuje, że Fuksiarz według opinii ma solidną ofertę zakładów przedmeczowych. Sprawdziliśmy to osobiście, aby nie polegać tylko na komentarzach mniej zaawansowanych graczy. Chcecie znać naszą opinię o Fuksiarzu w tej kwestii? Będzie to mało oryginalne, ale w ofercie dominuje oczywiście piłka nożna. Fani tej dyscypliny z pewnością nie mogą narzekać, gdy analizują spotkania pod rynki zdarzeń udostępniane przez Fuksiarza.

Liczba wariantów przy najpopularniejszych ligach waha się od 100 do nawet ponad 200. Warto jednak zaznaczyć, że opinie Fuksiarz uzyskuje nieco mniej przychylne ze względu na czas wprowadzania pełnej oferty. Jeśli chcemy naprawdę doświadczyć rozbudowanych opcji, to musimy poczekać do dnia meczowego. Z urozmaiceniem przychodzi natomiast ciekawa funkcja Fuks Kreatora. Dzięki niej możemy łączyć zakłady na najważniejsze ligi piłkarskie. Miłośnicy innych dyscyplin niż piłka nożna również będą usatysfakcjonowani tym, co podaje im bukmacher Fuksiarz.

Fuksiarz opinie – zakłady na żywo

Jedną z najpopularniejszych form obstawiania są zakłady na żywo. Ma to związek z możliwością śledzenia wydarzeń boiskowych i reagowaniem na to, co się dzieje. Nierzadko zakłady live gwarantuję także wyższe kursy i ciekawe rodzaje zakładów, których nie doświadczymy w ofercie przedmeczowej. Jak prezentują się zakłady na żywo Fuksiarz, patrząc na opinie graczy? Jest solidnie, ale do konkurencji sporo brakuje. Z pewnością do plusów trzeba zaliczyć liczbę dyscyplin. Nie ma mowy tutaj tylko o piłce nożnej, koszykówce czy tenisie. Starcia w czasie rzeczywistym możemy typować nawet z rozgrywek futsalowych, squasha, tenisa stołowego i e-sportu! Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja „Multi”. Dzięki niej możemy dodawać kilka spotkań i śledzić je wszystkie jednocześnie na jednym ekranie. To zdecydowanie ułatwia obstawiania kuponów AKO z kilkoma zdarzeniami. Dodatkową opcją jest „Kalendarz”, z którym zaplanujemy sobie sesję live na najbliższe dni.

Przykro nam jednak stwierdzić, że to jedyne zalety zakładów na żywo. Niestety opinie Fuksiarz dostaje negatywne na temat match-trackera. Jest to funkcja, która przedstawia na ekranie wydarzenia boiskowe. Fuksiarz ma tutaj sporo do poprawy. Podstawowe statystyki i niemal całkowity brak podglądu tego, co się dzieje w trakcie spotkania to za mało dla doświadczonych typerów. To jednak nie koniec, ponieważ nie wolno pominąć braku transmisji na żywo. Nie są one dostępne w żadnej dyscyplinie. W związku z tym pozostają nam jedynie płatne kanały telewizyjne lub streamy online. Wiemy, że Fuksiarz systematycznie rozwija swoją ofertę, dlatego w przyszłości liczymy na rozbudowanie tych dwóch elementów.

Współpraca Fuksiarza z Kanałem Sportowym

Współpraca z Kanałem Sportowym

W maju 2022 roku Fuksiarz poinformował na mediach społecznościowych, że nawiązuje współpracę z Kanałem Sportowym. Zarówno Fuksiarz, jak i Superbet będą widnieć w najważniejszych materiałach na YouTube. Zaliczyć do nich możemy Hejt Park, Dziennikarskie Zero, Stanowisko oraz Weszłopolscy. Fuksiarz będzie także obecny w serwisach społecznościowych Kanału Sportowego. Można więc liczyć na liczne konkursy dla widzów. To duży krok dla marki, jaką jest Fuksiarz. Ponad 800 tys. subskrypcji na YouTube, 250 tys. obserwujących na Twiterze oraz 130 tys. na Facebooku może zaowocować przypływem nowych graczy. Poszperaliśmy trochę na blogach, grupach i forach, aby dowiedzieć się, jakie opinie Fuksiarz zyskuje po tej wspaniałej wiadomości. Zaskoczenia nie ma. Wszyscy są zgodni, że Fuksiarz zyska na tej reklamie w perspektywie długoterminowej. Nas to cieszy, ponieważ konkurencyjne firmy bukmacherskie będą musiały w dalszym ciągu wprowadzać zmiany. To z kolei gwarantuje atrakcyjne bonusy dla nowych graczy.

Fuksiarz Opinie – Oferta E-Sport

E-sport to ważna branża, która z każdym rokiem nabiera prędkości. Widać to po pieniądzach inwestowanych w drużyny e-sportowe i organizowanie turniejów. Fuksiarz może się pochwalić pozytywnymi opiniami o swojej ofercie na E-sport. Znajdziemy tu wszystkie najważniejsze tytuły takie jak:

 • CS:GO,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • StarCraft,
 • Overwatch,
 • Valorant.

Niestety liczba rynków zdarzeń jest dosyć słaba i brak oddzielnej zakładki, co komplikuje wyszukanie wydarzeń.

Sporty wirtualne – opinie Fuksiarz

W czasie pandemii COVID-19 legalni bukmacherzy przeżywali oblężenie ze względu na brak możliwości typowania realnych rozgrywek w wielu dyscyplinach. Taką opcję dawały sporty wirtualne. Przy okazji gracze mogli poczuć namiastkę emocji i adrenaliny w trakcie przerwy w najważniejszych ligach. Po ustabilizowaniu się sytuacji na świecie wirtuale nadal zyskują na popularności. Technika cały czas się rozwija, a firmy dostarczające oprogramowanie udoskonalają swoją ofertę. Fuksiarz zgodnie z trendami od razu wprowadził u siebie sporty wirtualne. Tym prostym czynem Fuksiarz opinie zyskał bardzo przychylne.

Użytkownikom spodobał się szeroki wybór sportów, liczba wariantów do typowania oraz opcja sprawdzania statystyk. Wyróżniającym się elementem są zakłady na cały sezon np. kto zajmie miejsce w górnej 5, który zespół okaże się lepszy, kto wygra wirtualny sezon itd. Żeby tego było mało, Fuksiarz opinie graczy analizuje cały czas i tworzy atrakcyjne promocje dla miłośników sportów wirtualnych. Najczęściej dostępna jest możliwość uzyskania cashbacku, stawiając kupony z oferty wirtuali według prostych zasad.

Fuksiarz z pozytywnymi opiniami o grach karcianych

Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku firmy bukmacherskie legalnie działające w Polsce nie mogą udostępniać gier kasynowych. Do tego wliczają się gry karciane takie jak poker, baccarat, blackjack itd. Użytkownicy co prawda nie mogą bezpośrednio grać za pieniądze w kasynach, ale mogą obstawiać wygrywające układy na stole w serwisach bukmacherskich. Gry karciane właśnie dają taką możliwość i są w pełni legalne. Fuksiarz cieszący się dobrymi opiniami o sportach wirtualnych postanowił również uruchomić tzw. BetGames. Na ten moment zalogowani gracze mają opcję typowania blackjacka, pokera i polskiego pokera z prawdziwymi krupierami!

Opinie Fuksiarz – bonus na start

Większość bukmacherów w Polsce korzysta z wielu rodzajów promocji powitalnych. Najczęściej doświadczymy bonusu od pierwszej wpłaty, zakładu bez ryzyka, freebetu lub gry bez podatku. Łączenie wszystkich opcji daje pokaźny pakiet na start. Fuksiarz w ofercie dla nowych graczy postawił na cashback w momencie przegranego pierwszego kuponu. Niby wszystko standardowo, ale nie do końca. Fuksiarz zwraca tylko 50% do kwoty 500 zł. Początkowo większość z was pomyśli, że to niezbyt atrakcyjny bonus w porównaniu z konkurencją. Nic bardziej mylnego. Po głębszej analizie i przyjrzeniu się warunkom dochodzimy do zaskakujących wniosków.

Z pewnością kiedyś miałeś już do czynienia z zakładami bez ryzyka i kilkukrotnym obrotem środkami. Jeśli nie, to zaoszczędziłeś sobie sporo nerwów. Fuksiarz nie wymaga żadnego obrotu bonusem! Nie spodziewałeś się pewnie takiej odpowiedzi. Tak, to jeden z nielicznych bukmacherów, który ma tak przystępne warunki obrotu cashbackiem, a właściwie jego brakiem. Z racji tego Fuksiarz opinie w tym aspekcie ma najlepsze na forach bukmacherskich. Nie dziwi nas to wcale, ale szkoda, że jest to jedyna promocja powitalna. Naszym zdaniem niebawem właściciele muszą pomyśleć nad modernizacją, gdyż inne serwisy takie jak Superbet, STS, Fortuna, czy forBET posiadają więcej wariantów bonusów.

Opinie o pozostałych promocjach Fuksiarz

Nie samym bonusem na start żyje człowiek. Równie ważną rzeczą są promocje tymczasowe. To one najczęściej przyciągają graczy. Cashback wykorzystujesz w swoim pierwszym kuponie, a co potem? Tradycyjne typowanie spotkań może się szybko znudzić, a przecież właściciele firm bukmacherskich nie mogą dopuścić, aby ich klienci przeszli do konkurencji. Fuksiarz o tym wie i cały czas pielęgnuje udogodnienia dla użytkowników strony i aplikacji mobilnej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze promocje i funkcje, które zyskały poparcie w opiniach o Fuksiarzu:

 • Cashback bez limitu – nie codziennie mamy do czynienia z taką promocją. Najczęściej jest to cashback w bonusie na start na pierwszy zakład. Tutaj otrzymujemy stały cashback na zakłady pojedyncze lub AKO. Kurs pojedynczej selekcji nie jest wymagany, a w przypadku przegranej otrzymujesz procentowy zwrot od 5 do 50% (maksymalnie 200 zł na każdy kupon),
 • Early Payout – innowacyjna promocja, polegająca na tym, że jeśli drużyna, na którą obstawiłeś, będzie prowadzić co najmniej 2 golami, to wydarzenie zostanie rozliczone jako wygrane, niezależnie od końcowego rezultatu. Early Payout jest dostępny dla takich rozgrywek jak: Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1 i Bundesliga,
 • Cashout – powoli przyzwyczajamy się do tej funkcji, ponieważ jest ona dostępna praktycznie wszędzie. Opinie o systemie cashout Fuksiarz przeważnie są pozytywne. Wszystko działa sprawnie, ale niestety cashout nie zawsze jest dostępny, a wszystko zależy od bukmachera,
 • Mega Kursy Boost – podwyższenie kursów również staje się standardem. Fuksiarz codziennie podbija wartość kursów na wybrane wydarzenia sportowe. Zakładka dedykowana promocji znajduje się na górze z listy dostępnych dyscyplin.

Fuksiarz aplikacja mobilna – opinie

Bukmacher Fuksiarz już po wejściu na trudny rynek bukmacherski zainteresował się stworzeniem aplikacji mobilnej. Doceniamy to, ponieważ apka w dzisiejszych czasach to konieczność. Wyjeżdżamy na wakacje lub mamy przerwę w pracy i chcemy sprawdzić, czy nie można czegoś obstawić. I tu przychodzi z pomocą aplikacja Fuksiarz, która działa na system Android. Samo funkcjonowanie aplikacji jednak nie powala. Brak tutaj logowania za pomocą odcisku palca lub kodem PIN. To nie jedyne minusy. Fuksiarz posiada co prawda aplikację, ale jest ona kopią strony mobilnej. Jakie problemy to generuje? A no takie, że wolno się wczytuje. Może to być uciążliwe dla fanów typowania live. Przechodzenie pomiędzy zakładkami również trwa kilka sekund. W naszej opinii Fuksiarz spisał się dobrze, wprowadzając od razu aplikację do swojej oferty, ale wymaga ona dopracowania.

 

Fuksiarz – metody płatności

Początkowo Fuksiarz opinie były bardzo negatywne, ponieważ gracze narzekali na zbyt mało opcji wpłaty środków. Obecnie sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Do wyboru mamy:

 • Dotpay,
 • PayU,
 • Blik,
 • Tpay,
 • Przelewy24

Wszystkie najpopularniejsze sposoby płatności meldują się zatem na miejscu, a gracze nie mają powodów do narzekań. Fuksiarz nie pobiera żadnej prowizji, a minimalny depozyt wynosi 1 zł. Pieniądze docierają na konto gracza natychmiastowo. To spory plus, ponieważ nikt nie lubi czekać, gdy oferta zakładów cały czas się zmienia. Solidnie jest także pod względem wypłat. Gracze w opiniach o Fuksiarzu podkreślają dbałość o detale i bezpieczeństwo. Fuksiarz oferuje błyskawiczne wypłaty dla 16 najpopularniejszych banków w Polsce. Większość realizuje przelewy całą dobę i w weekendy.

Obsługa Klienta Fuksiarz na celowniku opinii

Każdy bukmacher musi zadbać o odpowiednią obsługę swoich klientów. Gracze, często ci mniej doświadczeni mają kilka pytań, na które chcą uzyskać odpowiedź przed zarejestrowaniem konta. W późniejszej fazie osoby te pragną znać szczegółowe warunki promocji lub informacje, jak zawierać zakłady. Do tego służy formularz mailowy, a także dział FAQ. To ostatnie jest szczególnie intuicyjne i rozbudowane. Według opinii Fuksiarz zawarł tam wszystkie najważniejsze treści. W ramach sprawdzenia obsługi mailowej wysłaliśmy kilka zapytań. Odpowiedzi przychodziły najczęściej do kilku godzin i były one bardzo rzetelne. W związku z tym nasza ocena serwisu pod kątem obsługi klienta jest bardzo wysoka.

Nasza końcowa opinia o Fuksiarzu

Fuksiarz to jeden z najnowszych podmiotów na polskim rynku bukmacherskim. Z racji tego opinie Fuksiarz nie są do końca adekwatne do rzeczywistości. Jak na staż firmy Fuksiarz radzi sobie niemal perfekcyjnie. Współpraca z Krzysztofem Stanowskim, a teraz dołączenie do Kanału Sportowego to niemal jak wygranie w loterii. Żaden polski legalny bukmacher naszym zdaniem nie podjął lepszej decyzji marketingowej. Co z tego wyniknie, jeszcze nie wiemy, ale raczej przyszłość serwisu jawi się w kolorowych barwach. Serwis nie może jednak spocząć na laurach. Fuksiarz  musi nadal systematycznie pracować na swoje opinie. Do poprawy zdecydowanie jest oferta powitalna. Chcielibyśmy zobaczyć coś więcej niż tylko zakład bez ryzyka.

Super jednak, że właściciele idą na rękę graczom, gwarantując im brak konieczności obrotu zwróconymi środkami. Nie mniej jednak bonus od wpłaty lub freebet byłby mile widziany. Modernizacji wymaga także aplikacja mobilna. Jej szybkość działania pozostawia wiele do życzenia. Największy atut według naszej opinii o Fuksiarzu to stała promocja „Cashback bez limitu”, świetna oferta na sporty wirtualne oraz dopracowane metody płatności. Podsumowując, Fuksiarz zasługuje na uznanie wśród wszystkich legalnych bukmacherów. Nadal daleko mu do czołówki, ale z biegiem czasu marketing powinien zrobić swoje. Śmiało klikaj napis „Rejestracja” i twórz konto z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP!


Tak, po użyciu przy rejestracji kodu promocyjnego TYPERVIP otrzymujesz zakład bez ryzyka 50% do 500 PLN bez konieczności obrotu!
Fuksiarz dynamicznie się rozwija, a rok 2022 wydaje się przełomowym dla tej firmy. Oferta na zakłady wygląda solidnie, a bonus na start zachęca do rozpoczęcia przygody z Fuksiarzem. Opinie podkreślają, że to godny zaufania bukmacher, który powoli ugruntowuje swoją pozycję na rynku.