Zakłady bukmacherskie Fuksiarz na rynku legalnych zakładów działa od niedawna. Licencję Ministerstwa Finansów firma otrzymała tuż przed końcem 2020 roku. Nie da się jednak nie zauważyć, że wchodzi do branży odważnie i z pomysłem. Już od samego początku oferuje swoim klientom możliwość pobrania aplikacji mobilnej. Fuksiarz aplikacja mobilna pozwala na wygodny dostęp do zakładów za pomocą smartfona lub tabletu. Oznacza to, że gracze mogą tworzyć zakłady niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują. Jedyny warunek to dostęp do sieci internetowej. Nie trzeba już zmieniać planów i siedzieć w domu przed komputerem, by obstawiać zakłady na żywo.

Oferowana przez Fuksiarz aplikacja pozwoli w dowolnym momencie korzystać ze wszystkich funkcji, które udostępniono także na stronie internetowej. Wielu graczy, którzy latami trzymali się tradycyjnych metod, może podchodzić nieufnie do tak nowoczesnego rozwiązania. Dlatego w tym artykule postaramy się omówić wszystkie właściwości i zalety aplikacji, a zaczniemy od udzielenia wskazówek, jak ją pobrać, a następnie zainstalować.

Fuksiarz aplikacja mobilna – jak pobrać i zainstalować?

Apka Fuksiarz

Sposób, w jaki należy pobrać aplikację, zależy od systemu operacyjnego danego urządzenia. Zdecydowana większość producentów smartfonów oraz tabletów korzysta z systemu Android. Wyjątkiem są produkty marki Apple, współpracujące z własnym oprogramowaniem – iOS. W oby przypadkach proces instalacji wygląda trochę inaczej.

Regulamin oficjalnego sklepu Google Play, z którego pobiera się aplikacje na Androida, nie pozwala na dystrybucję aplikacji bukmacherskich. To teoretycznie spore utrudnienie, jednak aplikacja Fuksiarz Android może zostać pobrana bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Przed otwarciem pliku instalacyjnego trzeba zezwolić w ustawieniach telefonu na instalację aplikacji pochodzących z innych źródeł. Następnie należy kliknąć wspomniany plik i postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie wskazówkami. Dużo prościej wygląda to w przypadku Fuksiarz iOS, ponieważ App Store nie nakłada podobnych ograniczeń. Wystarczy wyszukać, a potem zainstalować Fuksiarz apk w dokładnie taki sam sposób, jak inne aplikacje. Użytkownicy, którzy mają urządzenie mobilne z innym systemem operacyjnym, nie mają do dyspozycji aplikacji, jednak wciąż mogą korzystać z oferty bukmachera przez stronę internetową.

Zobacz: Kod promocyjny Fuksiarz – Bonus na start

Fuksiarz Rejestracja w Aplikacji

Bez względu na to, czy zakłady planuje się obstawiać na stronie internetowej, czy za pomocą Fuksiarz Android lub Fuksiarz iOS, bukmacher wymaga zalogowania się na swoje konto. Dopiero po wpisaniu hasła zyskuje się możliwość dokonywania zakładów online. Założenie konta nie należy jednak do szczególnie skomplikowanych czynności. W takiej kwestii jak rejestracja Fuksiarz nie różni się mocno od konkurencyjnych marek. Można jej dokonać zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację mobilną. Po wejściu w odpowiednią zakładkę pojawi się kwestionariusz rejestracyjny, którego wypełnienie zajmie najwyżej kilka minut. Pamiętać trzeba tylko o postępowaniu zgodnie z wytycznymi oraz unikaniu błędów w trakcie wpisywania danych osobistych.

Najbardziej istotne w rejestracji Fuksiarza jest tak zwana rejestracja tymczasowa. To cecha charakterystyczna dla najlepszych firm w branży. Użytkownik nie musi od razu wprowadzać wszystkich danych i przesyłać skanu dowodu, by skorzystać z oferty. Jednak stały dostęp do wszystkich funkcji umożliwia dopiero pełna rejestracja Fuksiarz, pozwala graczom na zmianę konta tymczasowego na stałe w dowolnym momencie.

Sprawdź: Opinie Fuksiarz

Fuksiarz Bonusy w Aplikacji

Aplikacja mobilna bonusy Fuksiarz

Jak każda nowa marka na rynku zakładów bukmacherskich online, Fuksiarz stanął przed wyzwaniem zaproponowania oferty, która przyciągnie graczy korzystających dotąd z usług konkurencyjnych firm. W tym przypadku największa zachęta to atrakcyjny bonus powitalny Fuksiarz. Składają się na niego dwa elementy:

  • Cashback, czyli zakład bez ryzyka, w wysokości do 500 zł, niewymagający obrotu!,
  • Cashback bez limitu w ramach stałej promocji bukmachera.

Z bonusu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który zarejestrował się poprzez aplikacje mobilną Fuksiarz lub stronę internetową, a także zaakceptował i spełnił wszystkie warunki promocji. Bonus można odebrać bezpośrednio z poziomu aplikacji. Na tę chwilę nie przewidziano dodatkowych korzyści dla graczy, którzy zainstalowali aplikację, jednak warto śledzić stronę bukmachera, bo w każdej chwili mogą pojawić się nowe promocje.

Zobacz: Fuksiarz Oferta

Fuksiarz Aplikacja, czy strona internetowa?

Na początek warto wspomnieć, że niezależnie od tego, z której wersji aplikacji się korzysta, otrzymuje się dostęp do tych samych funkcji. Aplikacja dla Gracza Fuksiarz Android i Fuksiarz iOS wyglądają identycznie, po prostu współpracują z innym systemem operacyjnym. Co jednak najbardziej istotne, obie wersje umożliwiają dostęp do pełnej oferty zakładów bukmachera, a także wszystkich funkcji, z których można skorzystać na stronie internetowej. Zatem w przypadku takiej marki, jak Fuksiarz aplikacja pozwala na dokonywanie szybkich wpłat oraz wypłat, sprawne obstawianie zakładów, śledzenie wyników meczów i oglądanie transmisji na żywo, sprawdzanie statystyk, otrzymywanie powiadomień, a także kontakt z działem pomocy. Aplikacja jest darmowa, więc gracze bez żadnych dodatkowych opłat zyskują naprawdę ogromne możliwości, z których skorzystają w dowolnym momencie.


Pomimo bardzo krótkiego pobytu na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce, firma Fuksiarz od początku uznała, iż należy umożliwić klientom korzystanie z aplikacji mobilnej. Apka dostępna jest zarówno na system iOS, jak i Android.
Niestety aplikacji Fuksiarz nie znajdziemy w sklepie Google Play, dlatego należy pobrać ją bezpośrednio ze strony internetowej firmy. Dużo łatwiej przebiega pobieranie apki w przypadku telefonów marki Apple – wystarczy ściągnąć ją z App Store.