Wyniki gali FAME MMA 15, czyli kto wygrał pojedynki na sierpniowej gali spod szyldu największej federacji typu freak fight w Polsce i tej części Europy?

FAME MMA 15 kto wygrał?

Kto wygrał na FAME MMA 15? To pytanie z pewnością zadają sobie fani tego typu wydarzeń. Odpowiedź poznaliśmy już w piątek 26 sierpnia - właśnie na ten dzień zaplanowana była gala FAME MMA 15, podczas której walką wieczoru było starcie Anieli "Lil Masti" Bogusz z Martą "Linkimaster" Linkiewicz. Stawką tego kobiecego pojedynku był pas Królowej Freak Fightów.

Na FAME MMA 15 doszło też do hitowego rewanżu Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą oraz Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem.

FAME MMA 15 wyniki

Wyniki FAME MMA 15 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Włodarze FAME MMA z pewnością jednak również zerkać będą na słupki sprzedażowe, jeśli chodzi o wyniki PPV FAME MMA 15.

Kolejne wydarzenia FAME MMA cieszą się ogromną popularnością i federacja sprzedaje setki tysięcy dostępów do PPV. Nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej, a wyniki FAME MMA 15 miały okazać się niezadowalające.

FAME MMA 15 wyniki gali

Wyniki gali FAME MMA 15 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Właśnie na dzień 26 sierpnia zaplanowana była bowiem kolejna gala. Oprócz wspomnianych wcześniej walk dwóch topowych polskich influencerek i dwóch popularnych twórców internetowych, doszło też między innymi do pojedynku największego polskiego streamera Twitch oraz jednego z większych youtuberów zajmujących się tematyką "Commentary". Xayoo zmierzył się z Konopskyym. Faworytem kursów Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) był Xayoo, który wygrał poprzednią walkę z Nitro. Jak jednak skończył się ten pojedynek?

FAME MMA 15 wyniki walk

Wyniki walk FAME MMA 15 zawierają też między innymi rezultat nietypowego starcia w formule dwóch na dwóch Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak. Crème de la crème dla niektórych to zdecydowanie kontynuacja konfliktu Murańskich z Arkadiuszem Tańculą. Wyniki walk FAME MMA 15 to także sportowe starcie Sariusa z Marcinem Wrzoskiem.

Wyniki walk FAME MMA 15: