Już dzisiaj tj. 18 marca odbędzie się gala High League 6 w katowickim Spodku. Czeka nas niezapomniany wieczór z gwiazdami internetu i nie tylko! Włodarze na czele z Malikiem Montaną przygotowali dla fanów dziewięć pojedynków. W jednym z nich zobaczymy groźnego Daro Lwa. Freak fighter zmierzy się z debiutującym w sportach walki Ludwiczkiem, który zasłynął z szybkich i nieco cringowych wywiadów z zawodnikami FAME MMA. O której godzinie walka Daro Lew vs Ludwiczek? Daro Lew vs Ludwiczek kiedy walka?

Daro lew vs Ludwiczek o której godzinie walka?

Mając świadomość, że pojedynki w organizacji High League, które obstawisz u legalnego bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny fortuna) toczą się na dystansie trzech rund po trzy minuty, należy założyć, że razem z wyjściem do oktagonu i wywiadami po zakończonym starciu, każdy pojedynek potrwa między 20 a 30 minut.

Pojedynek Daro Lew vs Ludwiczek jest trzecim według kolejności. Przed nimi walczą debiutujący Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy oraz Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla. Zakładamy zatem, że Daro Lew i Ludwiczek wyjdą do klatki High League mniej więcej o godzinie 21:15. 

Daro Lew vs Ludwiczek - Kiedy walka? Data

Dla Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka walka na High League 6 będzie już 13 występem w klatce. Do tej pory 49-latek zaliczył tylko jedno zwycięstwo, podczas gali MMA Cup 10. Wygrał wówczas z Dawidem Harasem uważanym za najgorszego zawodnika MMA w Polsce. Ujemny bilans nie pokrzyżował mu jednak planów i dobrze odnalazł się w swojej roli "showmana". A przecież głównie o to chodzi we freak-fightach. Wiedzą to także włodarze High League, którzy postanowili zakontraktować zabawnego i "dymogennego" Darka.

Kiedy walka Daro Lew vs Ludwiczek? Oczywiście na najbliższej gali w Katowicach, która została zaplanowana na 18 marca 2023 roku. Obejrzysz ją po zakupieniu PPV na High League 6!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!