Bukmacherzy, chcąc zachęcić nowych użytkowników do założenia konta oferują rejestrację bez dowodu osobistego. Jest to świetny sposób, by w szybszy sposób przejść proces zakładania konta. Pozwala to na błyskawiczną możliwość zapoznania się z ofertą bukmachera. Które zakłady udostępniają taką opcję oraz czy rejestracja bez dowodu naprawdę jest tak dużą korzyścią dla graczy? Czas to sprawdzić!

Bukmacherzy bez dowodu — lista 2023

Ze względu na to, że lista legalnie działających bukmacherów w Polsce rośnie, rywalizacja między nimi trwa na dosłownie wszelakich polu. Poprzez to, że obecnie na każdej stronie da się założyć konto bez dowodu osobistego. To doskonała wiadomość, ponieważ na samym początku przygody z wybranym bukmacherem nie trzeba tracić czasu na wypełnianie zbędnych formalności. Zatem, by zagrać swój pierwszy kupon, wystarczy podać niezbędne informacje i gotowe.

Na liście bukmacherów bez dowodu są oczywiście takie zakłady jak Fortuna. Jeden z najbardziej popularnych serwisów do obstawiania w Polsce w prawie każdej dziedzinie znajduje się w czołówce. Tak samo jest w przypadku rejestracji. Sam proces przebiega niezwykle szybko, a dodatkowo na nowych graczy czekają benefity. Podobnie sytuacja przedstawia się w STS. Formularz rejestracyjny został stworzony w taki sposób, by nie sprawiał trudności nawet tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie bukmacherki.

Poniżej przedstawiamy pełną listę bukmacherów, u których udostępniono możliwość założenia konta bez dowodu:

 • Fortuna
 • STS
 • Betclic
 • Superbet
 • Betfan
 • TOTALbet
 • LVBet
 • Forbet
 • ETOTO
 • PZBuk
 • BetX
 • Betcris
 • Goplusbet
 • Betters
 • Fuksiarz

Czy obstawianie bez dowodu jest możliwe?

Obstawianie bez przesyłania skanów dowodu osobistego jest jak najbardziej możliwe. Podczas rejestracji należy podać wymagane, podstawowe dane, które wystarczą do założenia tzw. konta tymczasowego. Co ważne dane te mogą być różne zależnie od operatora. Niektórzy z nich od razu proszą o wskazanie adresu, inni zaś zostawiają to na później, czyli na moment, gdy klient podejmie decyzję o zmianie statusu konta na stałe.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że prawie każdy bukmacher bez dowodu podaje do informacji użytkownika, na jaki czas udostępnia możliwość aktywnego korzystania z usług. Można założyć, że najczęstszym przypadkiem jest 30 dni, choć i to czasem się zmienia. Informacja o tym zazwyczaj przekazywana jest od razu po utworzeniu konta tymczasowego. Znajdzie się ona w wiadomości powitalnej w skrzynce odbiorczej na stronie oraz w aplikacji. Dodatkowo bukmacherzy mają w zwyczaju przypominać o tym drogą mailową.

Czynnikiem, o którym nie można zapomnieć jest niedostępność wykonywania wypłat. Bukmacherzy, którzy wcześniej nie oczekują przesyłania skanów dowodu osobistego w ten sposób zachęcają do założenia konta stałego. Oczywiście ma to swoje duże korzyści. Bez tego nie da się wypłacić wygranych. Zakłady bukmacherskie często ograniczają manewrowanie wielkością limitu środków przeznaczonych na grę. W ten sposób osoby, które grają za duże stawki mogą być zdecydowanie szybciej zmotywowane do tego, by przesłać dowód osobisty.

Jak przebiega rejestracja bez dowodu u bukmacherów?

Proces rejestracji stał się czynnikiem decydującym dla wielu graczy przy podejmowaniu decyzji o wyborze bukmachera. Im on krótszy, tym lepiej. Dzięki temu, że nie trzeba od razu przesyłać dokumentów, to już po kilku minutach da się przetestować niemal wszystko to, czym dysponuje strona lub aplikacja mobilna. Bukmacherzy bez dowodu starają się więc cały czas udoskonalać cały proces, by był on nie dłuższy niż u konkurencji. Jak więc wygląda to w praktyce?

Fortuna

W Fortunie rejestracja składa się z czterech etapów. W kolejnych oknach należy podać dane osobowe jak imię nazwisko, pesel, ale też dane kontaktowe. Znajduje się też pole do wprowadzenia PIN-u. Przyda się on w trakcie odwiedzin w punkcie stacjonarnym Fortuny. Na uwagę zasługuje możliwość skorzystania z opcji logowania przez bank.

STS

Bukmacher, który wymieniany często jest jako lider polskiego rynku, czyli STS także posiada intuicyjny i sprawnie działający formularz rejestracyjny. W pierwszym kroku należy wpisać dane kontaktowe, a w drugim dane osobowe. Tylko tyle wystarczy, by móc zacząć korzystać z tego, co oferuje STS w ramach konta tymczasowego.

Betclic

Szybka rejestracja automatycznie dodana została do serwisu Betclic po tym, jak ten zdecydował się powrócić z ofertą do Polski. Tym razem do czynienia mamy z trzema etapami. Zaczynają się od podstawowych danych, a kończą na konieczności wprowadzenia pytania bezpieczeństwa, loginu i hasła, które będą używane przy logowaniu.

Superbet

Innowacyjny sposób rejestracji wprowadził Superbet. Jako jeden z niewielu odsyła gracza do pełnego okna, w którym od razu widoczne są wszystkie dane niezbędne do założenia konta. Może być to pewną zaletą, ponieważ nowi użytkownicy od razu widzą na stronie to, czego można się spodziewać. Dodatkowo danych do wpisania jest mniej niż u co najmniej kilku innych bukmacherów.

Betfan

Zakładając konto w Betfan należy przejść dwa etapy. W pierwszym z nich czekają na wprowadzenie adres e-mail, hasło oraz kod promocyjmy Betfan. Drugi krok to wymóg wpisania numeru PESEL oraz innych danych osobowych i numeru telefonu. Warto pochwalić bukmachera za to, że skrócił cały proces dosłownie do minimum.

TOTALbet

TOTALbet także po przejściu do zakładki z rejestracją pozwala na założenie konta tymczasowego. Co ciekawe funkcjonować może ono przez aż 90 dni. Podczas całego procesu do przejścia są dwa kroki. Pierwszy z nich to ustalenie danych do logowania oraz podanie adresu e-mail i numeru telefonu. Typowe dane osobowe to już część drugiego kroku.

LVBet

LVBet co prawda nie oferuje pełnej promocji dla nowych użytkowników bez dowodu, ale sam proces rejestracji zasługuje na pochwały. Aby go przejść, należy wprowadzić tylko siedem danych. W tym dane osobowe oraz te potrzebne do logowania. Konto tymczasowe może funkcjonować przez 30 dni.

Forbet

Forbet to bukmacher, który dość późno przekazał graczom możliwość użytkowania pełnej oferty bonusowej bez przesłania dowodu osobistego. Gdy już się to stało, to okazuje się, że może piąć się on w rankingu najlepszych bukmacherów bez dowodu. Prosty proces rejestracyjny, który wymaga podania kilku danych w tym kodu promocyjnego Forbet oraz 30 dni na założenie konta stałego to zalety firmy.

ETOTO

ETOTO już w pierwszym ekranie formularza rejestracyjnego zaznacza, że proces potrwa tylko 30 sekund. Wprowadzenie danych skupia się tylko na najbardziej potrzebnych informacjach. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najszybszych szybkich rejestracji na polskim rynku. Od momentu wejścia na stronę do zagrania pierwszego zakładu w ETOTO nowych użytkowników dzieli naprawdę niewiele.

PZBuk

Ci, którzy chcą utrzymywać swoje konto tymczasowe jak najdłużej polecamy PZBuk. Jest to bukmacher bez dowodu, który nie ponagla graczy do tego, by ci jak najszybciej się zweryfikowali poprzez przesłanie dowodu. Konto otwarte bez dowodu może być bezterminowo aktywne. Oczywiście nie pozwala to jednocześnie na wykonywanie wypłat. Sam proces polega na wpisaniu prawie dziesięciu informacji, które pozwolą bukmacherowi na prowadzenie konta gracza.

BetX

BetX od początku stara się nadążyć za rynkowymi trendami i podobnie jest w przypadku rejestracji bez dowodu. Udostępniony został intuicyjny formularz, który składa się dwóch etapów – szczegółów konta i danych osobowych. Jego wypełnienie daje ewentualność korzystania z konta tymczasowego przez 30 dni. Po tym upływie lub w przypadku chęci zrealizowania wypłaty koniecznie stanie się przejście na stały status.

Betcris

Betcris jest to jeden z bukmacherów, który wszelkie bonusy zachował dla posiadaczy stałego konta, ale pomimo tego daje nieco szersze możliwości klientom, którzy nie przesłali dowodu. Mowa o limicie wpłat, który sięga 8000 zł i jest on jednym z najwyższych na rynku. Dodatkowo na uwagę zasługuje prostota podstrony rejestracyjnej. Została ona skonstruowana w bardzo czytelny sposób.

Goplusbet

Długi okres dostępności konta tymczasowego to niewątpliwa zaleta Goplusbet. Każda nowa osoba ma na to aż 90 dni. Cały proces da się przejść nawet w chwilę wpisując tylko najpotrzebniejsze dane. Minusem dla wielu może być niedostępność bonusów na start. Aby je otrzymać, należy przesłać skan dowodu do bukmachera oraz wprowadzić numer konta bankowego w profilu gracza.

Betters

Betters przekazał graczom trzystopniowy formularz rejestracyjny, który już na pierwszy rzut oka jest bardzo czytelny i intuicyjny. Na początku należy wprowadzić dane kontaktowe, później dane osobowe, a na samym końcu zapoznać się z kilkoma zapisami w regulaminie. Bonusy czekają tylko na klientów w pełni zweryfikowanych.

Fuksiarz

Na dwa etapy weryfikację podzielił Fuksiarz. Pierwszy z nich składa się z danych logowania i zgód m.in. marketingowych, a drugi to już podstawowe dane osobowe. Od razu też widoczny jest baner z promocjami, które czekają na każdego, w tym osoby, które nie zdecydują się od razu przesłać dowodu osobistego.

Zalety rejestracji bez dowodu u bukmacherów

Jeszcze niedawno bukmacherzy bez dowodu nie pozwalali na korzystanie z części swoich usług. To się jednak zmieniło i dziś rejestracja bez dowodu posiada wiele zalet. Jakie z nich są najbardziej zauważalne przez graczy?

 • dostęp do pełnej oferty powitalnej u większości bukmacherów,
 • możliwość przetestowania bukmachera bez zbędnych formalności,
 • pełna funkcjonalność serwisu, nawet w trakcie trwania weryfikacji przesłanych dokumentów,
 • kilkadziesiąt dni na dokonanie oceny bukmachera.

Oferta promocyjna dla graczy bez dowodu

Jeszcze stosunkowo niedawno bukmacherzy bez dowodu i numeru konta ograniczali możliwość korzystania z bonusów. Wszystko to powodowało, że konto tymczasowe nie mogło być atutem w rękach zakładów. Dziś w wielu serwisach da się użytkować pełną ofertę powitalną zaraz po założeniu konta, a jeszcze przed pełną weryfikacją. Jak to wyglądała u poszczególnych bukmacherów?

Bukmacherzy bez dowodu z pełną ofertą powitalną

 • Fortuna - promocja powitalna jest dostępna dla graczy bez dowodu. Największe korzyści da się uzyskać poprzez kod promocyjny Fortuna. Wspomniana promocja to potrójny Zakład bez ryzyka, w którym można zyskać do 600 zł. Pierwszy z nich staje się możliwy do realizacji od razu, drugi po 3 dniach, a trzeci po 6 dniach.
 • STS - jeden z liderów rynku także oferuje swój bonus STS bez konieczności wysyłania dokumentów. Mowa jest o opcji uzyskania aż 1560 zł. Promocja obejmuje trzy pierwsze wpłaty. Nagrodę otrzymują też aktywni gracze, którzy zrealizują wytyczone zadania. Jak zaznacza STS celem wszystkich nagród jest nauczenie się podstaw grania.
 • Superbet - jest to następny serwis, który przekazuje w ręce użytkowników bonus powitalny bez pełnej weryfikacji. Dołączenie do Super drużyny to możliwość czerpania z Cashbacku do 3500 zł, bonusu od pierwszego depozytu do 200 zł i dwóch freebetów.
 • Betfan - pełną ofertą powitalną jest powiększenie pierwszej wpłaty o 200%. Warto pamiętać, że aby skorzystać jej wymagana wartość to co najmniej 50 zł. Maksymalnie zaś da się uzyskać 300 zł.
 • ForBET - aktualnie serwis chwali się tym, że do skorzystania z oferty nie trzeba wiele. W ofercie promocyjnej zawarte są Zakład bez ryzyka, Bonus od depozytu i 30-dniowa gra bez podatku.
 • ETOTO - firma, która może być kojarzona ze współpracy z komentatorami i ekspertami sportowymi przekazuje graczom bonus 200% dla inauguracyjnej wpłaty. Maksymalny bonus to 100 zł.
 • BetX - ten stosunkowo młody bukmacher oferuje potrójną promocję, gdzie jej elementy spełnią oczekiwania większości typerów. Są to Cashback 50%, freebet oraz bonus od depozytu.

Zakładu bukmacherskie bez dowodu z pełną ofertą powitalną na dłużej niż 30 dni

 • Betclic - promocja dla nowych użytkowników staje się dostępna od razu po przejściu krótkiego procesu weryfikacyjnego. Jest nią Zakład bez ryzyka do 200 zł. Środki te przekazywane są w formie freebetu. Zatem po rozstrzygnięciu pierwszego kuponu gracz otrzymuje nagrodę – wygraną lub freebet. Konto tymczasowe aktywne jest aż 90 dni. Po jego założeniu warto wykorzystać kod promocyjny Betclic.
 • PZBuk - tu również można liczyć na bonusy bez potrzeby przesyłania od razu dowodu osobistego. Na nowych użytkowników czeka cashback 1000 zł i dodatkowe 1000 zł w bonusach. To nowa oferta, która powinna wzbudzić duże zainteresowanie.
 • Fuksiarz - na stronie od razu znaleźć można informację o Zakładzie bez ryzyka 50% do 500 zł. Czas na sprawdzenie zalet Fuksiarza na koncie tymczasowym to aż 90 dni, więc pełną weryfikację można odłożyć na później.

Bukmacherzy bez dowodu z niepełną ofertą powitalną

Zakłady, które nie wymagają przesłania dowodu przed skorzystaniem z bonusów to też LVBET i TOTALbet. Trzeba mieć na uwadze, że w przeciwieństwie do powyższych oferują oni niepełną ofertę promocyjną. Co to w praktyce oznacza? W LVBet pełna weryfikacja daje możliwość uzyskania dodatkowych środków na ponad 100 zł. Podobnie jest w TOTALbet. Trzeba jednak zaznaczyć, że obaj bukmacherzy i tak oferują zdecydowaną większość swoich benefitów.

Regulacje prawne

Z pewnością dla wielu nowych bywalców zakładów bukmacherskich zaskoczeniem może być to, że na pewnym etapie domaga się on przesłania dowodu osobistego w formie skanu. Ma to spore znaczenie dla bezpieczeństwa. Firmy bukmacherskie chcą w ten sposób sprawić, by konta nie było tworzone przez oszustów oraz osoby, które chcą po raz drugi wykorzystać ofertę powitalną.

Pomimo tego wielu z nich próbuje tego dokonać, ale w formularzach rejestracyjnych najczęściej od razu pojawia się komunikat, że wprowadzone dane już znajdują się w bazie. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu automat by tego nie wychwycił zrobi to za niego pracownik działu weryfikacji. W przypadku, gdy nie chcesz podawać danych tam, gdzie nie jest to konieczne możliwe jest korzystanie przez pewien czas z konta tymczasowego.

Celem gry w zakładach bukmacherskich dla wielu jest dotarcie do momentu, gdy można już wypłacić swoje środki na własne konto. Jest to moment, w którym wielu klientów podejmuje decyzję o pełnej weryfikacji. Gdy zależy Ci na jak największej anonimowości w sieci warto zapytać bukmachera, które dane z dowodu są dla niego konieczne. Możliwe, że część dokumentu można zakryć podczas wykonywania skanu. Nie obowiązuje to jednak na pewno numeru PESEL, serii i numeru dowodu i daty urodzenia.

Fortuna rejestracja bez dowodu

Fortuna to jeden z liderów pod kątem funkcjonalności konta bez konieczności przesyłania dokumentów. Ten bukmacher bez dowodu oferuje prawie wszystko to, co jest niezbędne do przetestowania możliwości serwisu. W tym pełny bonus powitalny. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w Fortunie jest mojeID. To usługa, za pomocą której da się założyć pełne konto bez potrzeby przesyłania dokumentów. Wszystko odbywa się poprzez bezpieczne połączenie z bankiem.

Wszyscy ci, którzy założyli konto tymczasowe mogą cieszyć się nim przez 28 dni. Limit wpłat, których można dokonać sięga kwoty 5000 zł. Standardowo niedostępne są wypłaty. W przypadku chęci przelania wygranych na swój rachunek jedynym rozwiązaniem jest przekształcenie konta w stałe.

STS rejestracja bez dowodu

Oceniając, jacy są najlepsi bukmacherzy bez dowodu nie można pominąć STS. Na nowe osoby czeka prosty sposób założenia konta, który stworzony jest z dwóch kroków. Pierwszym z nich jest wprowadzenie danych niezbędnych do późniejszego logowania, a drugim danych osobowych. Tylko tyle potrzebne jest, by móc zawierać zakłady i cieszyć się pokaźnym bonusem. Składa się na niego 1500 zł powiązane z trzema pierwszymi depozytami, Zakład bez ryzyka i dodatkowe 60 zł za zrealizowanie specjalnych zadań.

Konto bukmacherskie bez dowodu aktywne jest przez 30 dni. To najczęstszy okres, na który jest ono proponowane także w innych serwisach. Na uwagę zasługuje wysoki limit wpłat w tym okresie. Jest to aż 8000 zł. Trzeba więc stwierdzić, że w STS na nowych użytkowników czekają jedne z lepszych warunków, które dostępne są jeszcze przed pełną weryfikacją. Tę zaś da się wykonać przechodząc do sekcji z profilem gracza. W niej znajduje się miejsce na wgranie pliku z dokumentem tożsamości.


Gdzie można założyć konto bez weryfikacji?
U każdego bukmachera istnieje możliwość założenia konta bez weryfikacji dowodem osobistym.
Czy można otrzymać bonus powitalny bez przesyłania skanu dowodu osobistego?
U większości bukmacherów dostępny jest pełen bonus dla nowych klientów jeszcze przed weryfikacją dowodu osobistego.