Wyniki gali MMA VIP 4, czyli kto wygrał swoje pojedynki na czwartej gali Marcina Najmana? O tym przekonaliśmy się już w sobotni wieczór.

MMA VIP 4 kto wygrał?

Kto wygrał walki na MMA VIP 4, czyli za nami czwarta gala Najmana i spółki. Tym razem organizatorzy przygotowali osiem pojedynków. Trzeba przyznać, że pod względem medialności z pewnością była to najciekawsza karta walk, jeśli chodzi o gale MMA VIP. Medialności, choć niekoniecznie pozytywnej, dostarczyło też zatrudnienie byłego bossa mafii pruszkowskiej, czyli Słowika.

Doprowadziło to do sytuacji, w której gala kilkukrotnie była przekładana, jeśli chodzi o lokalizację. Z pewnością niewiele zabrakło, żebyśmy nie dowiedzieli się, kto wygrał walki na MMA VIP 4, gdyż do gali najzwyczajniej w świecie mogło nie dojść.

MMA VIP 4 wyniki

MMA VIP 4 wyniki kibiców interesowały głównie, jeśli chodzi o wyniki walk. Organizatorzy natomiast z pewnością liczyli na to, że sprzedażowe wyniki MMA VIP 4 będą jak najlepsze. Projekt oparty jest bowiem na sprzedaży dostępów do systemu PPV. Jeśli gale będą się dobrze sprzedawać, wydarzenia będą kontynuowane i tworzone z coraz większą pompą.

Wygląda na to, że skoro Najman i wspólnicy zorganizowali czwartą edycję, wszystko wskazuje na to, że wyniki MMA VIP pod tym względem są co najmniej solidne.

Zobacz także - typy na MMA VIP

MMA VIP 4 wyniki gali

Wyniki gali MMA VIP 4 poznaliśmy w sobotni wieczór. Wówczas przekonaliśmy się między innymi, kto wygrał w pojedynku Marcina Najmana z Miśkiem z Nadarzyna. Organizatorzy przygotowali osiem pojedynków i w wielu z nich wynik był trudny do przewidzenia.

Zobacz także - kim jest Misiek z Nadarzyna?

Czy Bonus BGC odniósł pierwszą wygraną w pojedynku na zasadach MMA? Odpowiedź na to pytanie i wyniki gali MMA VIP 4 poznaliśmy już w sobotę 5 marca.

MMA VIP 4 wyniki walk

Wyniki walk MMA VIP 4 zapowiadały się ciekawie... bez względu na rozstrzygnięcia. W pojedynkach typu freak fight liczy się bowiem show i emocje, a wynik pojedynków jest sprawą drugorzędną. Nie inaczej było, jeśli chodzi o wyniki walk MMA VIP 4. Kibic przede wszystkim ma się dobrze bawić, a warstwa sportowa podczas tego typu wydarzeń schodzi na co najmniej drugi plan.

Wyniki MMA VIP 4:

  • Najman pokonał Miśka z Nadarzyna przez TKO, runda 2
  • Michał Pasternak pokonał Kacpra Miklasza przez TKO, runda 1
  • Rafał Jackiewicz pokonał Kazika Kartela przez KO, runda 1
  • Tomasz Chic pokonał Żuroma przez KO, runda 1
  • Damian Nagana pokonał Bonusa BGC przez TKO, runda 1
  • Bosski Roman pokonał GSP przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Mua Boy pokonał Polskiego Kena przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Paris pokonała Sandrę przez TKO, runda 1